lekarz Ewa Grzesiewska

Dermatolog, Wenerolog

Rejestracja nagminnie nie odbiera telefonów... - przez takie podejście do pacjenta (klienta), nie można umówić terminu, odwołać, ani zmienić. Tutaj się nie szanuje pracy.

Rejestracja nagminnie nie odbiera telefonów...

Rejestracja nagminnie nie odbiera telefonów...

zupełnie nie zgadzam sie z poprzednią opinią Pani doktor jest uprzejma i profesjonalna . co do traktowania pacjentów to nie jest brat łata ale zawsze miła i z szacunkiem podchodzi do człowieka . na chorobę patrzy zawsze w wielu aspektach.W wielu przypadkach sama dzwoni i pyta o przebieg leczenia. godna polecenia

nie polecam, jak na tak długoletnie zajmowanie się tą dziedziną wyjątkowo niekompetentna, eksperymentuje z lekami, przepisuje leki bardziej po linii firm farmaceutycznych, a nie przypadku i możliwości pacjenta. Podchodzi do pacjenta z wyższością, pogardą zdecydowanie jestem na NIE!!!!

zdecydowanie jestem na NIE!!!!

jestem zawiedziona pani doktor leczyła mnie metodą prób i błedów gdyż nie miala pewności co mi jest, poza tym gdy była u babci na wizycie domowej to nie dośc ze odnotowała to jako wizytę domową z nfz to jeszcze wzieła kase jak za wizytę prywatną. nie polecam!

Pani doktór z dużym doświadczeniem, wiedza medyczna zaskakująca bo dotyczy różnych dziedzin medycyny.Kompetentna,a przede wszystkim skuteczna.

Jestem zadowolony z usług tego lekarza - zobaczymy jak to bedzie wygladac dalej

Jestem zadowolony z usług tego lekarza - zobaczymy jak to bedzie wygladac dalej

Bardzo mi pomogła (nie tylko na prywatnej wizycie), miła, kompetentna, doświadzczona. Nie leczy na siłę jak wie że nie jest w stanie pomóc - przez co nie ciągnie kasy na siłę. Nie długo znowu się do niej wybieram P.S. Nie jest (ostatnio nie była) zwolenniczką sterydowego leczenia łuszczycy...

P.S.
Nie jest (ostatnio nie była) zwolenniczką sterydowego leczenia łuszczycy...

Kompetentna i rzeczowa - precyzyjnie rozpoznaje przyczyny zmian skórnych, a przy tym uprzejma i wzbudzająca zaufanie.