lekarz Ewa Grzybowska

Neonatolog, Pediatra

Najlepszy lekarz pod słońcem!!! Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołaniem, wszystko wytłumaczy, interesuje się dzieciątkiem doradza zawsze można na nią liczyć. Posiada ogromną wiedzę dla mnie 100% zaufania.

Wspaniały lekarz z powołaniem wykonujący swoją pracę. Dzięki pani doktor mój malutki synek ma się dzisiaj dobrze, a po narodzinach było z nim bardzo źle. Lekarz o wspaniałym podejściu do swych małych pacjentów i ich rodziców. Dzięki Pani doktor mogę cieszyć się wspaniałymi dzieciakami, które praktycznie nie chorują.

ZAZWYCZJA KILKA RAZY SIE ZASTANAWIAM ZEBY KOMUS WYSTAWIC ZLA OPINIE ALE TU NIE MAM ZADNYCH WATPLIOWSCI-KILKA RAZY DZWONIAC Z BARDZO PILNA SPRAWA ODMOWILA MI POMOCY A WLASCIWIE MOJEMU DZIECKU-MOWIAC ZE MUSZE SAMA SOBIE PORADZIC! TAK NIE POSTEPUJE LEKARZ Z POWOLANIA!!!!ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Pani Doktor to nie tylko wspaniała i kompetentna lekarka ale także miła,cierpliwa i umiejąca słuchać osoba.Polecam w 100%.

Fantastyczna Pani dr!!! Nie znam nikogo z takim podejsciem i powolaniem do dzieci!!! Tyle ile trzeba, poswieci czasu dzidziusiowi, polecam z czystym sumieniem!!!

Wspaniały lekarz, mam nadzieję że nadal pracuje w szpitalu przy ul. PCK bo termin kolejnego porodu mam w czerwcu i tak naprawdę to liczę tylko na Nią.prowadziła moje starsze dzieci i tylko dzięki jej kompetencji i oddaniu nie mam teraz z nimi większych kłopotów zdrowotnych i praktycznie wcale nie chorują.A mogło być nieciekawie. Nie spotkałam innego lekarza pediatry o takich kompetencjach, tak cierpliwego i oddanego maluchom. Mama już dużych Martusi i Danielka.

polecam swietny lekarz To lekarz z powołaniem

polecam swietny lekarz To lekarz z powołaniem

Witam. Bardzo proszę o podanie jakiegokolwiek kontaktu lub namiaru gdzie Pani Ewa przyjmuje, wszyscy ją polecają ale nikt nie wie gdzie i jak ją znaleźć. Mój mail guru@hot.pl

Witam.

Zgadzam się w 100 a nawet 200% z opinią przedmówców że pani doktor Grzybowska to ŚWIETNY lekarz! To prawdziwa lekarka z powołaniem,widać że kocha to co robi i z ogromnym zaangażowaniem troszczy się o swoich małych pacjentów. Szczegółowo i wyczerpująco odpowiada na pytania i niepokoje rodziców, interesuje się dzieckiem podczas leczenia każąc do siebie telefonować i informować na bieżąco o stanie zdrowia dziecka.GORĄCO POLECAM!!!!!

Świetny lekarz,podzielam zdanie przedmówczyni,że nie ma porównania z innymi pediatrami,którzy znają tylko antybiotyki.Leczy moje dziecko,a właściwie leczyła,bo synek teraz choruje sporadycznie co w zupełności zawdzięczamy doktor Ewie.Serdecznie polecam.