lek. dent. Ewa Gulińska

Ocena wizyty bardzo pozytywna. Przesympatyczna uśmiechnięta osoba, widać, że to lekarka z powołania, bardzo zaangażowana we współpracę z pacjentem. A do tego perfekcjonistka, w czasie wizyty pewne ruchy i konkretny plan, co robimy. Polecam.

Od strony dentystycznej jest Pani fachowcem na 100 %. A mogę porównać, bo niejeden gabinet juz odwiedziłem w swoim życiu i stwierdzam, że w Clubdencie, gdzie Pani mnie przyjmowała jest wyjątkowo. Poza tym da się odczuć, że leczenie zębów i kontakt z pacjentem sprawiają Pani przyjemność, a jak dla mnie to bardzo duży pozytyw, kiedy lekarz jest w trakcie wizyty "ze mną" i widzi we mnie człowieka z problemem do rozwiązania, a nie potencjalny zarobek jak inni. Wizyta była bardzo profesjonalna i w bardzo miłej atmosferze. Pozdrawiam Panią serdecznie. Mariusz ...

Pozdrawiam Panią serdecznie.
Mariusz Sk.

Pani Ewa Gulińska z wielką precyzją przeleczyła kanałowo pod mikroskopem mój ząb, któremu nie dało wcześniej rady dwoje innych dentystów. Potwierdzam to, co tu czytałem, że ma bardzo życzliwe i indywidualne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Wizyty były długie, bo ząb był ciężkim przypadkiem, ale nawet te 1,5-godzinne były przyjemnością z poduszką pod głową i dobrym filmem w tle. Polecam.

Polecam.

Polecam Panią Doktor Ewę Gulińską. Znakomity i dokładny lekarz. Ogromna kultura osobista i życzliwość wobec pacjenta. Leczenie zębów w tak profesjonalnym gabinecie to przyjemność.

Polecam Panią Doktor Ewę Gulińską.

Znakomity i dokładny lekarz.

Ogromna kultura osobista i życzliwość wobec pacjenta.

Leczenie zębów w tak profesjonalnym gabinecie to przyjemność.

Miła atmosfera, sympatyczna osoba, leczenie przeprowadzone sprawnie i bezboleśnie. Znalazłam tu wszystko, czego szukałam w gabinecie stomatologicznym.

Najdelikatniejsza i najspokojniejsza dentystka, na jaką kiedykolwiek miałem okazję trafić. W gabinecie czuje się profesjonalizm, pani Ewa nie zostawia pacjenta z pytaniami, wszystkie zagadnienia zrozumiale mi wyjasniła. Bardzo polecam i już umówiłem się na dalsze leczenie.

Wielki plus. Przeniosłam się do doktor Gulińskiej od innego lekarza, który stwierdził, że nie poradzi sobie z moim problemem. Jestem miło zaskoczona profesjonalnym podejściem do leczenia. Dokładny wywiad, pomocnicze badania i analiza mojego przypadku. Pierwszy gabinet, w którym poczułam, że lekarz naprawdę się na mnie w pełni skupia i chce mi realnie pomóc. Polecam wszystkim znajomym przychodnię Club dent, w której pracuje doktor Gulińska, nawet męża udało mi się tu zaciągnąć i wyszedł zdumiony, że jednak DA SIĘ przyjemnie i bez stresu przeżyć wizytę u dentysty. Pozdrawiam Panią Doktor serdecznie. ...

Wielki plus.
Pozdrawiam Panią Doktor serdecznie.
M.W.

Cudotwórczyni. Nigdy się nie spodziewałam, że dentysta pomoże mi wyleczyć bóle głowy. Przyszłam do pani Ewy na leczenie zębów i jakoś tak nam się zgadało o moich ciągłych bólach głowy. Pani Ewa porobiła mi zdjęcia, a potem przez kilka wizyt robiła jakieś sztuczki z zagryzaniem wosków i silikonów i z wyrównywaniem poziomu zębów. Nie chciało mi sie wierzyć, ale bóle głowy mi minęły. Po czterech miesiącach po tym wszystkim mogę napisać, że efekt sie utrzymuje. Pani Ewa dosłownie dała mi nową jakość życia. To świetna specjalistka i cudowny człowiek. Tyle ...

Cudotwórczyni.
Nigdy się nie spodziewałam, że dentysta pomoże mi wyleczyć bóle głowy. Przyszłam do pani Ewy na leczenie zębów i jakoś tak nam się zgadało o moich ciągłych bólach głowy. Pani Ewa porobiła mi zdjęcia, a potem przez kilka wizyt robiła jakieś sztuczki z zagryzaniem wosków i silikonów i z wyrównywaniem poziomu zębów. Nie chciało mi sie wierzyć, ale bóle głowy mi minęły. Po czterech miesiącach po tym wszystkim mogę napisać, że efekt sie utrzymuje. Pani Ewa dosłownie dała mi nową jakość życia. To świetna specjalistka i cudowny człowiek. Tyle ode mnie. Polecam.

Bardzo profesjonalna i dokładna pani doktor. Znajduje czas na omówienie z pacjentem problemów, potrafi rozsądnie zaplanować leczenie. Myślę, że w końcu znalazłam swoją dentystkę, do ktorej będę bez strachu wracać.

Jestem mężczyzną 40+i odkąd pamiętam jak tylko pojawiały się problemy z moim uzębieniem to już kilka dni przed wizytą w gabinecie paraliżował mnie strach (podobno faceci tak mają ). Dwa lata temu trafiłem z polecenia znajomej na fotel do Pani Dr Ewy Gulińskiej i od tej pory zapomniałem co to strach przed wizytą . Pani Doktor sprawiła że teraz sam z przyjemnością zapisuję się na wizyty kontrolne przynajmniej raz na pół roku i czekam na nie z niecierpliwością. Profesjonalizm połączony z szacunkiem do pacjenta i delikatnością sprawia że na fotelu u Pani Ewy człowiek czuje się jak w SPA.
Dziękuję Pani Doktor .
Wszystkim facetom (prawdziwym twardzielom ;-) ) naprawdę polecam