dr n. med. Ewa Hejak

Lekarz rodzinny

Nie dość, że widać, że lekarka jest bardzo kompetentna i chętna do pomocy, to jest w dodatku niezwykle ciepłą i miłą osobą. Serdecznie polecam z czystym sumieniem!

Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną. Lepszego lekarza, który posiada tak obszerną wiedzę, nie spotkałam. Do tego cierpliwa, dokładna, uprzejma i nie odmówi pomocy w nagłej potrzebie. Lekarz z powołania godny naśladowania. Wszystkiego dobrego Pani Doktór!

bardzo dobry lekarz jst kompetentna mozna o wszystkim porozmawiac wytlomacz chorobe wychodzac od lekarza wiesz co mi dolega nie lubi sie spozniac

Super lekarz! Oby wszyscy lekarze byli tacy!

Super lekarz! Oby wszyscy lekarze byli tacy!

bardzo gorąco polecam tego lekarza. Wspaniałe podejście do pacjenta, wypytała nie o wszystko .W czasie badanie konkretna i bardzo cierpliwa. Super rozpoznanie i leczenie po 3 dnia objawy mineły. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor .

Bardzo dobry lekarz rodzinny.Interesuje się chorymi których ma pod opieką.Życzyłbym zeby inni lekarze tak badali pacjentów.