lekarz Ewa Hołoś

owszem dla pacjentów stara śię być miła ale wcześniej bardziej ogólnie to lekarz od recept ze skierowaniem jusz gorzej Dobre słowo nie zaszkodzi ale tez ni pomoze

Świetny lekarz. W kontaktach z pacjentami uprzejma,życzliwa i bezinteresowna.

Świetny lekarz. W kontaktach z pacjentami uprzejma,życzliwa i
bezinteresowna.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Wzbudza zaufanie. Bardzo kompetentna, poważnie traktuje każdego pacjenta, nie spieszy się, godna polecenia

bardzo miła i profesjonalna opieka medyczna

bardzo miła i profesjonalna opieka medyczna

Jest bardzo miła, tłumaczy wszystko i odpowiada na każde pytanie. Słucha też sugestii. Nie dziwi mnie to, że nie ma już miejsc w jej gabinecie, żeby się zapisać. Choć podpadła mi tym, że, chcąc zająć się leczeniem mojego trądziku orzekła, że są to problemy hormonalne i zapisała mi tabletki, które tylko mi zaszkodziły. Teraz leczę się u dermatologa i nie potrzebuję żadnych tabletek, a jest ok.

Wzbudza ogromne zaufanie. Poza tym jest bardzo uprzejma i wydaje się osobą kompetentną. Wszystko wytłumaczy. Niestety brak miejsc do publicznego zapisu.

Niestety brak miejsc do publicznego zapisu.