Niestety nie polecam Pani doktor. Trafiliśmy do niej z naszym tygodniowym synkiem z powodu katarku i duszności. Pani doktor po oglądnięciu dziecka przez minutę stwierdziła, że prawdopodobnie to wina alerii na mój pokarm. Przepisała Nutramigen (bez zniżki) i poleciła nawet aptekę w której mamy go kupić! Straszna naciągaczka! Syn trafił do szpitala bo zaczął się dusić po tym mleku. Za dwuminutową wizytę w szpitalu wzięła 80zł i tyle ją widzieliśmy (pomimo obietnic, ze przyjdzie zobaczyć co się dzieje). Inni lekarze jak usłyszeli że kazała odstawić małego od piersi tylko popukali się w głowę. Odradzam i nie polecam! Niepotrzebnie naciąga na kolejne wizyty, strasznie powierzchowna i mało kompetentna (według mnie). Gabinet słabo zaopatrzony, ciasny, nie ma gdzie przewinąć dziecka. Zero profesjonalizmu. Straciliśmy tylko mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy. ODRADZAM!!!

zero profesjonalizmu, strasznie zarozumiala

zero profesjonalizmu, strasznie zarozumiala

co do leczenia to na początku wydawało sie ze jest super. W zasadzie tak było. Z czasem jednak zrozumieliśmy że pani doktor patrzy tylko na kasę. bierze także w szpitalu za poradę 2 minutowa i karze przyjść po badaniach po czym znowu się płaci i tak dalej. Nie wspominając o tym ze lubi robić teatrzyk typu, " musimy być pewni co się z dzieckiem dzieje, bo jest chyba kiepsko ale badania płatne to potwierdzą, po czym okazuje się ze wszystko niby ok, bo przecież obniżona odporność u przedszkolaka to nie powód do położenia go do szpitala". Generalnie zamiast uspokajać rodzica to wciska mu kit ze jest źle żeby zwiększyć liczbę wizyt płatno- kontrolnych.
Zamiast zachłannej pani pseudo specjalisy polecam gorąco Pania doktor nauk medycznych Lidię Perenc. Złota kobieta. Prywatnie wizyta 70 zł w tym są wliczone kontrole. Jak przyjmuje w szpitalu prywatnie nie pobiera opłat. Bardzo kompetentna.

Nam pomogła!!!! Polecam!!Nie zostawi dziecka bez pomocy!!!w razie potrzeby kieruje na inne badania!!Musi być pewna aby przepisać jakiś lek;) I za to ją cenimy!