lekarz Ewa Horowska-Półtorak

Dermatolog

1,7
1,7
1,3

kicha z nedza zla diagnoza zle leki nastepny lekarz wysmial pania rzekoma doktor reszte se dopiszcie

nie polecam tej pani. mam nadzieje ze beda w strzelcach inni dermatolodzy.

nie polecam tej pani. mam nadzieje ze beda w strzelcach inni dermatolodzy.

Miałem problem, z którym się zgłosiłem do lekarza rodzinnego. Nie pomogło, udałem się do tej pani doktor. Przeuprzejma, gabinet bardzo ładny, wysoki poziom. Pobrała próbki do badania, dostałem receptę. Lekarstwa nie pomogły, wyniki badań wykazały jakąś nieprawidłowość, ale nie dostałem informacji jaką. Kolejne lekarstwa nie pomogły. Trafiłem do alergologa, który zabronił mi stosowania leków przepisanych przez dermatologa. Nie wiem, co myśleć.