Ewa Jabłońska

Ortodonta, Protetyk

Witam wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych. Swoją opinię wystawiam dla tych którzy oczekują profesjonalizmu i dla tych niezdecydowanych, ale może najpierw krótko o mnie co ja tu robię a mianowicie. Mam problem ze zgryzem od dziecka, najpierw leczona byłam aparatem ruchomym na Pomorzanach przez kilka lat (wiadomo dawne czasy) po tem nie robiłam nic i żeby znów wróciły na swoje miejsce. Po latach dowiadywałam się że niestety w moim przypadku za wiele nie da się zrobić bo uwaga mam za duże zęby do wielkości szczęki. Długo w to wierzyłam, że taka uroda, że już tak będzie, ale gdy zaczęła się jedynka kruszyć dowiedziałam się że jest za duży ścisk i pęknie, więc znów polowanie na dobrego ortodontę. Pytałam znajomych, chodziłam w różne miejsca, jak już byłam zdecydowana to ceny powalały z nóg, istny koszmar. Pewnego dnia idąc ulicą Monte Cassino w Szczecinie zauważyłam gabinet ortodontyczny, hmm pomyślałam sobie a co mi szkodzi. Zadzwoniłam umówiłam się na wizytę i poszłam. Ku mojemu zdziwieniu przyjęła mnie bardzo miła uśmiechnięta osoba, delikatna blondynka o pięknym uśmiechu, zaprosiła na fotel, obejrzała zęby, zobaczyła zdjęcie ( miałam już ze sobą) i powiedziała tak „ wszystko moja droga jest do zrobienia, nie ma rzeczy niemożliwych”. Opowiedziałam jej moją historię, w co nie mogła uwierzyć i powiedziała tak, przedstawię mój plan leczenia i gwarantuje że się uda. Cóż zostało mi tylko zaufać i zapytać o koszty. Ku mojemu zdziwieniu koszty były przyzwoite do przyjęcia, więc wzięłam pożyczkę z pracy i zdecydowałam się na ten eksperyment. Pani doktor Ewa Jabłońska (bo tak nazywa się ten anioł) zrobiła dokonanie pomiarów mojej szczęki z pełnym wyjaśnieniem planu leczenia. Opowiedziała mi wszystko, bez pośpiechu, z pełnym poszanowaniem pacjenta a ja do łatwych nie należę, pytałam o wszystko i tak zaczęłam moją przygodę. Nosiłam aparat 2,5 roku czasami z bólem niestety ale taka była konieczność lecz dzisiaj nie żałuję niczego. Uśmiech mam jak z Hollywood, zęby są zdrowe zadbane równe a przede wszystkim całe. Więc jeśli ktoś szuka ortodonty z czystym sumieniem serdecznie polecam Ewe Jabłońską nie chodzi tutaj o to że jest miłą sympatyczną i bardzo życzliwą ale przede wszystkim jest fachowcem w swojej dziedzinie i nie poddaje się gdy jest duży problem tylko z nim walczy. Pamiętajcie nasze zęby to oddziaływanie naszego organizmu jak żujemy jak jemy tak nasz żołądek to otrzymuje a to ważne. Dziękuję raz jeszcze za mój uśmiech 😊 Angelika

Bardzo polecam ortodoncję u Pani Ewy Jabłońskiej, profesjonalne podejście, dbanie o pacjenta z niesamowitą troską, pełne przekazanie informacji na temat prowadzonego leczenia oraz opieki po leczeniu, natomiar tego przemiła przesympatyczna osoba. Moje leczenie zębów trwało dwa lata. Problem był bardzo złożony, najpierw usuwanie ósemek potem korygowanie całego zgryzu poprzez aparat. Dwójki wychodziły na jedynki i trójki, piątki pokrzywione tak samo góra jak i dół to był stomatologiczny koszmar. Pani Ewa podjęła się tego zadania oraz ciężkiej i mozolnej pracy nad układem mojej szczęki. W tej chwili nie mogę na nic narzekać. Wszystko zostało zrobione profesjonalnie i efekt końcowy jest świetny. Gorąco polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z aparatem ortodontycznym i każdemu kto ma problem podobny do mojego.

Zdecydowanie odradzam, zero zainteresowania pacjentem podczas leczenia ortodontycznego. W razie problemu, nie można dostać się na wizytę, trzeba się prosić o przyjęcie, bo dziwnym trafem nigdy nie ma Pani Jabłońskiej albo nie ma czasu. Pomimo, że leczona byłam w Pyrzycach musiałam jeździć do Szczecina żeby łaskawie zostać przyjęta. Zdarzało się nawet, że Pani Jabłońska wraz ze swoją asystentką nie pamiętały co było robione, bo zapomniały zrobić notatki w dokumentacji. Metody leczenia przestarzałe, z tego co wiem to inne gabinety są o wiele bardziej profesjonalne. Gdybym miała aktualną wiedzę przed założeniem aparatu to nigdy nie zdecydowałabym się na leczenie tam. Ostatecznie po dwóch latach i po ściągnięciu aparatu jeden z najważniejszych zębów został krzywy. Pani doktor stwierdziła, że sam się naprostuje w ciągu trzech miesięcy (co jest raczej nierealne bez aparatu). Za ściągnięcie aparatu zapłaciłam dość sporą kwotę, za nakładkę retencyjną tak samo, ale po ściągnięciu nawet nie została zaproponowana higienizacja, przez co i tak musiałam udać się do innego gabinetu i zapłacić kolejne pieniądze. (w ciągu niecałych trzech miesięcy aparat retencyjny odpadł już dwa razy, co świadczy o tym ze jest najprawdopodobniej źle przyklejany lub kwestia braku oczyszczenia zębów przed jego nałożeniem, bo „są czyste”). Muszę udać się do innego gabinetu i zapłacić kolejne pieniądze, aby mieć w końcu poprawnie przyklejony i nie męczyć się regularnie. Nie pozdrawiam.

Z całego serca polecam! Pani Ewa pokazała mi, że cały proces : założenia , noszenia oraz ściągnięcia aparatu jest bez bolesny. Dodatkowo cały ten proces trwał tylko 2 lata i 4 dni a miałam bardzo brzydki uśmiech . Zawsze w gabinecie czułam się zaopiekowana i w razie różnych wątpliwości czy to na wizycie czy telefonicznie dostawałam zawsze odpowiedz która mnie usatysfakcjonowała.

Jak dla mnie to niestety porażka, moja córka od początku na aparacie ruchomym przez kilka lat, efekt w wieku 14 kat był już żaden ale Pani Doktor ciągle przerabia ten aparat za niemałe pieniądze. Ten aparat już nie działał, stałego nie chciała założyć bo podobno za słabe zęby... Córka od roku jest pod opieką innego lekarza, ma aparat stały. Zęby jakoś nie są za słabe, więc uważam, że to zwykle naciąganie na kasę było. Mega przykra sytuacja. A pieniądze za przerobienie aparaty to spory koszt. Niestety.

Nie będę powtarzał po innych, że pani doktor jest uprzejma, to jest już oczywiste. Zakończyłem 3 letnie leczenie z pełnym sukcesem, niegdyś nie miałem najlepszego uśmiechu, dziś po wykonanym leczeniu ortodontycznym i wstawionym moście cieszę się pięknym uśmiechem, który przyciąga spojrzenie. Warto!

Pani dr Ewa Jabłońska to bardzo życzliwa, ciepła, cierpliwa, wyrozumiała, a co najważniejsze: doświadczona, pełna profesjonalizmu i niezwykle kompetentna specjalistka w swojej dziedzinie. Od wielu lat mam przyjemność korzystać z usług Pani Ewy, leczyłem się ortodontycznie. Efekty są spektakularne! Polecam! :)

Z ogromną przyjemnością mogę polecić dr.Jabłońską,opieka ortodontyczna 100%,efekty leczenia 100% ,a do tego przesympatyczna i ciepła osoba z cudownym podejściem do dzieci i młodzieży.Mama dwóch córek🙂.

Doskonałe podejście do pacjenta . Pani doktor bardzo miła i konkretna. Dokładnie wszystko wytłumaczyła i przekazała wskazania dotyczące leczenia. Podsumowując, pełen profesjonalizm, bardzo polecam.

Pani doktror jako ortodonta-protetyk jest najlepszą specjalistką na terenie Szczecina. Do pani doktor chodzi cała moja rodzina i dzieci naszych wszystkich znajomych, polecamy ponieważ cenny do jakości są najlepsze w mieście i oczywiście podejście do klienta.