dr Ewa Jachimczyk

Najlepsza pediatra w Gnieźnie i okolicy, interesuje się pacjentem i robi wszystko by mu pomóc, tylko dzięki niej dziś żyję, nie ma drugiego tak dobrego pediatry jak pani dr Ewa Jachimczyk.

LEKARZ PORAŻKA. Kto jej dał dyplom pediatry. Kobieta która potrafi tylko wrzeszczeć i wymądrzać się bo tym tylko nadrabia swoje braki w umiejętności leczenia. Podważa wiarygodność innych lekarzy specjalistów a to ona doprowadziła do poważnych problemów zdrowotnych dziecka. DLA PIENIĘDZY ZROBI WSZYSTKO.

Stanowcza i potrafiąca zjednać sobie dziecko, gdy zdenerwowany rodzic zaczyna chaotycznie opowiadać o chorobie wtrącając wstawki z chorób stryjka i myląc nazwy leków i daty wizyt pani doktor bardzo energicznie zaczyna zadawać kolejne logiczne pytania z których wyłania się problem z którym się przyszło. Zawsze tłumaczy dlaczego takie rozpoznanie i dlaczego taki dobór leków. Potrafi wziąć dziecko na ręce, spojrzeć w oczka a ono przestaje płakać... A w szpitalu przyjechała kiedyś w niedziele jak miał dyżur młody lekarz i była bardzo dusząca się dziewczynka , pani jachimczyk stała przy dziecku ...

A w szpitalu przyjechała kiedyś w niedziele jak miał dyżur młody lekarz i była bardzo dusząca się dziewczynka , pani jachimczyk stała przy dziecku przez godzinę podawała leki , zmieniała ustawienia przyrządów monitorujących i po godzinie wyprawadziła dziewczynę ze stanu astmatycznego. Lekarz z dyżuru robił niby to samo ale chyba decydowały te niuanse

Nie zrobila na mnie wiekszego wrazenia ta lekarka.

Nie zrobila na mnie wiekszego wrazenia ta lekarka.

z wizyty zadowolona mama i zdrowe dzieci

z wizyty zadowolona mama i zdrowe dzieci

najlepsza z najlepszych.co to ma być utrudnianie komu i poco.myślę że osoba ta jest niezwykle kompetentna w tym co robi i tyle.

Polecam, w ciągu 10 minut zdiagnozowała problem dermatologiczny z który uprzednio zgłaszałam się do kilku specjalistów (w tym dermatologów). Wyleczyła mnie i moje dziecko. Jest bardzo rzeczowa co niektórzy odbierają jako brak uprzejmości. ma dobre podejscie do dzieci

ma dobre podejscie do dzieci

NIGDY W ŻYCIU!!!!!!!!!!!!!!!!ANI JEJ ANI TEGO JEJ ZASRANEGO SZPITALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pani doktor zawsze przyjmuje i leczy fachowo

pani doktor zawsze przyjmuje i leczy fachowo