lekarz Ewa Jędrzak

Pediatra

Super lekarz. Leczy moje dzieci już od 14 lat i zawsze słuszna diagnoza. Polecam drogiego takiego lekarza nie spotkałam.

polecam gorąco.bardzo rzetelna i dokładna.nie jest pochopna w stawianiu diagnozy-zawsze bierze pod uwagę różne ewentualności.ma rewelacyjne podejście do pacjenta,szczególnie tego małego:)

Swietny specjalista mojego syna leczy już ponad 2 lata i tylko raz miał antybiotyk.Poświęca bardzo dużo czasu podczas wizyty i zawsze służy radą przez tel. Bardzo polecam naprawde rewelacyjny fachowiec.!!!

Wspaniały lekarz! ma podejście do dzieci, zna sie na rzeczy,miła,traktuje dziecko jak swoje a nie jak kolejnego pacjenta!to najwspanialsza lekarka jaką można sobie wymarzyć dla dziecka:))Niech Pani żyje jak najdlużej!:)

Bardzo dobry lekarz, fachowa obsługa, pani doktor jest bardzo miła i uprzejma ma wspaniałe podejście do dziecka, dokładnie tłumaczy dawkowanie leków, nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka. Leczenie w przypadku mojego dziecka przynosi bardzo dobre efekty. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Ostrów Wielkopolski"?

Ostrów Wielkopolski

ul.Wrocławska