dr n. med. Ewa Jowsa

Neurolog

Droga Dr Ewo wróć na kasę wróć. Pani kolega to pożal się Boże. Pozdrawiam Serdecznie Pani wie kto.

rewelacyjny człowiek i bardzo kompetentny lekarz

rewelacyjny człowiek i bardzo kompetentny lekarz

GRATULACJE!!!!! PANI DOKTOR;);)ZA WSZYSTKO... ,ZA UŚMIECH I SERCE, ZROZUMIENIE I LECZENIE. CIESZĘ SIĘ ŻE JEST PANI WYBRANA I NAGRODZONA;););)POZDRAWIAM SERDECZNIE;);) Krystyna Macioł z Poznania

gdzie przyjmuje teraz dr Jowsa? Nie ma jej juz na Szylinga...

gdzie przyjmuje teraz dr Jowsa? Nie ma jej juz na Szylinga...

polecam każdemu, osoba o anielskim usposobieniu, podchodzi indywidualnie do pacjenta, zwraca się z ogromną troską i wręcz matczynym zainteresowaniem.

Kochana Pani dr.Bez wizyt u Pani trudno żyć!Gdzie Pani szukać? Nie ma Pani na Szylinga.Serdecznie pozdrawiam.Wiktoria

Uważam że ta kobieta wie co to znaczy problem człowieka i robi wszystko by pomóc.Takich ludzi to ze świecą szukać!

naprawdę polecam !nie zbywa pacjentów .bada szczegółowo,jest na pierwszym miejscu babeczką z poczuciem humoru z umiejetnością podejscia do pacjenta w swojski sposób co wzbudza zaufanie, ale najważniejsze to że bada dokładnie .

Pani dr. leczyłem się 10 lat wszystko jest OK SPER lekarz polecam

Pani dr. leczyłem się 10 lat wszystko jest OK SPER lekarz polecam

Dr Jowsa...od niej inni lekarze powinni uczyć się podejścia do pacjenta; uśmiechnięta, życzliwa, zainteresowana pacjentem, jego problemami i przed wszystkim dążąca by pomóc,kompetentna, bez przedmiotowo-akordowego traktowania chorych. Lekarka przez duże "L" !!