lekarz Ewa Kadela-Lewczuk

Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz godny polecenia. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szczerze polecam :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam, polecam, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

WIZYTA DŁUGA, MILA ELE BEZ SKUTECZNOŚCI W LECZENIU. TYLKO ANTYBIOTYKI, ANTYBIOTYKI. KONTROLE, KONTROLE

Najlepsza Pani doktor jaką znam, w 100% godna zaufania i godna polecenia. Zawsze można być pewnym że interesuje ją przypadek z jakim się do Niej przychodzi. POLECAM!!!!!!

Godny zaufania, godny polecenia lekarza. Najważniejsze to, że Pani doktor lubi to co robi. Najlepszy lekarz na Helence, tylko do Pani Ewy chodzą ludzie z dziećmi. POLECAM ;-)

Nie znam lepszego lekarza (lekarki w tym przypadku) pediatry. Specjalnie przepisałam się z innego osiedla na Helenke do przychodni żeby chodzić do Pani Ewy. Gorąco polecam rodzicom którym zależy na 100% bezpieczeństwie swoich dzieci!!!!!!

Bez dwóch zdań najlepszy lekarz pediatra w Zabrzu. Gorąco polecam!!!!

Bez dwóch zdań najlepszy lekarz pediatra w Zabrzu. Gorąco polecam!!!!

Wspaniała Pani doktor, poleciłabym Ją każdemu kto potrzebuje pomocy, nie znam lepszego pediatry. :)

Najlepsza Pani Doktor w Zabrzu. Już z drugim dzieckiem do Niej chodzimy. Zawsze bezbłędnie, miło i skutecznie. Gorąco polecam!!!!!!