Potwierdzam opinię poprzedniczki doktor jest dobra jak dziecko jest przeziębione ale w przypadku poważniejszej choroby ma problem z wystawianiem skierowań.

Niestety nie mogę wszystkiego potwierdzić co poprzednie 2 opinie. Może pani Kamper się już wypaliła ale teraz nie jest przyjemna, jest złośliwa co do kompetencji to rzeczywiście trafia z leczeniem , ale gorzej jest jak dziecko potrzebuje skierowanie do różnych specjalistów niestety trudno wydobyć skierowanie a wręcz jest wściekła jak ma wypisać. Do przeziębień dobra ale jak dziecko ma większe problemy to niestety nie.

Do przeziębień dobra ale jak dziecko ma większe problemy to niestety nie.

Wspaniały lekarz o cudownym podejściu. Pracuje z poświęceniem- kiedy poprosiłam o wizytę domową(ja z terminem porodu , a starsze dziecko mocno chore ) ,to pomimo swoich problemów zdrowotnych przyjechała zbadać córkę. Daleka od podowania antybiotyków, zawsze wszystko tłumaczy, pamięta dzieci . Z powodu przeprowadzki muszę przestać korzystać z jej usług i bardzo mi żal bo nie wiem gdzoe znajdę drugiego takiego lekarza. Polecam ze szczerego serca. Żadna najmniejsza sprawa, najmniejsza potówka nie jest bagatelizowana.

W przychodni przy szpitalu na Zaspie,gdzie przyjmuje doktor,leczę troje dzieci. Córkę półtora roku u doktor Kamper i 10letnie bliźniaki u innej doktor. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim pediatrą. Cierpaliwa,miła, KOMPETENTNA. Doskonale dobiera leki,dzięki czemu dzieciątko nie cierpi, a szybko wraca do zdrowia. Jeśli coś się dzieje, szybkość jej reakcji jest piorunująca. Zarówno jeśli chodzi o zlecenie badań,jak i o interpretację wyników. Rodzica potrafi uspokoić, wszystko dokładnie wyjaśnić, ale i rzetelnie poinformować o stanie malucha. Lekarz, dla którego nie liczy się statystyka tylko człowiek. Próbuję przepisać bliźniaki do Pani doktor, ale jest tylu pacjentów, że nie jest to możliwe. Spróbuję prywatnie, bo naprawdę warto zaoszczędzić dzieciom cierpienia i złych diagnoza u innych lekarzy. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem Pani doktor.