mgr Ewa Karolak

Psycholog

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, par oraz psychoterapię rodzin.Pracuję również terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą. Pracuję w nurtach psychoterapii poznawczo - behawioralnej, systemowej oraz terapii Schematu.
Pracuję terapeutycznie z osobami w depresji, z lękami, zaburzeniami jedzenia, obniżoną samooceną.
Pracuję również terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą – z problemami zachowania, zaburzeń rozwoju, m.in. ADHD, autyzm, Zesp...

Nie polecam. Nie nawiązuje kontaktu z dzieckiem. Po 3 minutach stawia diagnozę. Zmęczona i znudzona. Tłumaczy zdawkowo.Nie umie się wycofać z mylnych założeń. Lekceważy rodziców. Naraziła nas na niewłaściwą terapię. Nie polecam.

Trafiliśmy do Pani przez Internet. Mieliśmy w ogóle wątpliwości czy wizyta u psychologa ma jakiś sens. Okazuje się że nawet rozbity dzbanek można jednak skleić .... Dzięki Pani Ewo / K i P

Obie z siostrą chodzimy wymiennie na terapie do Pani Ewy.To dusza człowiek,czuję się będąc na wizycie,jak u dobrej przyjaciółki na kawie.Pani Ewa wspiera,wiem że zawsze mogę na nią liczyć,nieraz to udowodniła..

Pani Ewa Karolak, jest wyjątkowym lekarzem, zależy jej na tym aby pomóc dziecku i rodzicom. To powinno być normalne, ale tak niestety nie jest i dlatego jest wyjątkowym lekarzem. Chodziłam z synem do Poradni Szkolnej, Rejonowej, Przychodni Lekarskiej... ale dopiero Pani Ewa Karolak potrafiła nam pomóc. Polecam z całego serca!!

pani psycholog Ewa karolak wróciła mi nadzieję,że mojemu dziecku /córce można pomóc/,że nie jest skazana na bycie gorszym dzieckiem w szkole - okażało się, ż epotrzebuje tylko trochę innych metod uczenia jej, i działa jak cód - moja córka zaczyna zdobywać ocenay, o jakch wczesniej nie marzyłam; polecam, to dobry specjalista

Byłam i jestem zadowolona. Przede wszystkim konkretna kobieta i życiowa. Nawet nie widziałam że rozwiązanie moich problemów może być tak blisko.Pani Ewa Karolak to psycholog warty polecenia

Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w leczeniu naszego syna. dla rodziców nie ma chyba nic gorszego jak niemoc i bezradność kiedy obserwuje się swoje dziecko i nie potrafi mu się pomóc ... a okazało się że naprawdę tak niewiele było trzeba żeby wszystko zaczęło się zmieniać Byliśmy w zasadzie już bezradni. odwiedziliśmy wcześniej trzech róznych specjalistów Pani psycholog Ewa Karolak z Przychodni Diamed na Chudoby okazała się jedyną skuteczną osobą która nam pomogła. Bardzo dziękujemy. Nie ważne już nawet że tak długo czekaliśmy w kolejce ważne że wszystko się dobrze ...

Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w leczeniu naszego syna.
dla rodziców nie ma chyba nic gorszego jak niemoc i bezradność
kiedy obserwuje się swoje dziecko i nie potrafi mu
Byliśmy w zasadzie już bezradni.
odwiedziliśmy wcześniej trzech róznych specjalistów
Pani psycholog Ewa Karolak z Przychodni
Diamed na Chudoby okazała się jedyną skuteczną
osobą która nam pomogła.
Bardzo dziękujemy.
Nie ważne już nawet że tak długo czekaliśmy w kolejce
ważne że wszystko się dobrze skończyło
Rodzice małego M.

zamiast rozmawiac z dzieckiem to rozmawia zrodzicem przy kolejnych wizytach powtarza sie ta sama sytuacja niema cierpliwosci do dziecka dajemu kartke i kredki i mówiac dziecko maluj szybko bo czeka nastepny pacjent nie polecam nikomu tej pani psycholog bo przy 5 wizycie niewiadomo nadal nic jak postepowac w stosunku do dziecka i nawet nie jest w stanie wystawic opini do szkoły bo sama tego nieumie gdyż jak napisano jest wyzej to nie rozmawia z dzieckiem tylko z rodzicami moze wizyta by była bardziej obfita w wyniki jak z dzieckiem chodzono by prywatnie za uiszczeniem opłaty

Pani doktor od pierwszej wizyty (która zazwyczaj jest bardzo stresująca) przyciąga ludzi do siebie. Ma w sobie spokój i pogodę ducha która jest zaraźliwa. Od razu wzbudza zaufanie zarówno dorosłych jak i dzieci (co w przypadku mojej córki było dla nas zaskakujące). W tym gabinecie człowiek otwiera się jak przed najlepszym przyjacielem. Polecam bardzo !!!