lekarz Ewa Kazimierczak

1,3
1,3
1,5
1,8

Stara, nieprzyjemna, wredna, bezczelna, opryskliwa, zerowy szacunek do człowieka a o podejściu do dzieci nie ma pojęcia. Nie umie wypowiadać się z szacunkiem. Byłam z dzieckiem tylko raz. Traktowała nas gorzej niż śmieci. Zagroziła nie wydaniem książeczki sportowca. Córka Przeszła traumę. Wsiadła do samochodu i płakała. Nie chce już żadnych badań. Trzasnęłam drzwiami i wyszłam a dziecko na badania umówiłam w innym mieście i u innego lekarza. Ze wszystkich sił odradzam wizyty u tego „człowieka”.

Pani doktor bardzo niemiła, z przedmiotowym podejściem do pacjenta. Poradnia medycyny sportowej nie obliguje do tego, aby wizyta odbywała się na czas i by pospieszyć dziecko w trakcie ubierania, bo to nie zawody.

Bardzo niemiła lekarka. Niesympatyczna, dzieci traktuje jak w obozie. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam. Odradzam

Niemiła lekarka. Poniżała mojego syna, postawiłam się. Ona zagroziła niepodpisaniem karty sportowca.