lekarz Ewa Kielska

Laryngolog, Foniatra

lekarz wspaniały, ale starsza Pani w kartotece bardzo nie miła okropna baba.Nigdy w swoim życiu takiej nie miłej kobiety nie spotkałam tragedia , tragedia , tragedia.tacy ludzie nie powinni pracować

Bardzo dobry lekarz, pomogła mojemu synowi , który miał problemy z gardłem

Bardzo dobry lekarz, pomogła mojemu synowi , który miał problemy z gardłem

Do pani dr trafiłam w ciąży z bólem ucha. Okazało się, że mam zapalenie zewnętrzne ucha i konieczne jest zastosowanie leczenia. Pani dr wykonała mi płukanie ucha, wyjaśniła dokładnie przyjmowanie kropli i w razie czego przepisała antybiotyk. Dzięki Bogu kropelki pomogły i nie musiałam go brać. Co byłoby ostatecznością- tak jak też stwierdziła pani dr. Na dodatek tak miłej lekarki nigdy nie spotkałam. Z czystym sumieniem polecam panią dr- jej fachowość, uprzejmość i delikatność w stosunku do pacjenta.

Na wizytę prywatną zdecydowałam się ponieważ na kasę chorych za długo musielibyśmy czekać, a nam zależało na czasie. Dla mnie wizyta u pani dr, była wymarzoną wizytą. Życzyłabym sobie takiego traktowania u każdego lekarza. Bardzo miła, uprzejma. Byłam na wizycie z 2 letnim synkiem. Nasza wizyta trwała 30 min i nie zauważyłam zniecierpliwienia. Wszystko dokładnie mieliśmy wytłumaczone. Świetne podejście do dzieci. Jak u nikogo synek dał sam sobie zbadać uszka. Syn został bardzo dokładnie zbadany, a i sprzęt mają świetny. Pieniądze warte wizyty. A nie, jak u poprzedniego laryngologa (również prywatnie), tu samo badanie trwało więcej, niż cała wizyta. Bardzo się cieszę, że tym razem trafiliśmy do dr Kielskiej, a nie do innego lekarza - z przypadku!

Polecam! Wszystkie dolegliwości minęły po interwencji pani laryngolog :)

Polecam! Wszystkie dolegliwości minęły po interwencji pani laryngolog :)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Radom"?

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA LEKARSKA "ZAMŁYNIE" SP.Z OO
Radom , ul. Klonowicza 10 /12