lekarz Ewa Kielska

Laryngolog, Foniatra

lekarz wspaniały, ale starsza Pani w kartotece bardzo nie miła okropna baba.Nigdy w swoim życiu takiej nie miłej kobiety nie spotkałam tragedia , tragedia , tragedia.tacy ludzie nie powinni pracować

Bardzo dobry lekarz, pomogła mojemu synowi , który miał problemy z gardłem

Bardzo dobry lekarz, pomogła mojemu synowi , który miał problemy z gardłem

Do pani dr trafiłam w ciąży z bólem ucha. Okazało się, że mam zapalenie zewnętrzne ucha i konieczne jest zastosowanie leczenia. Pani dr wykonała mi płukanie ucha, wyjaśniła dokładnie przyjmowanie kropli i w razie czego przepisała antybiotyk. Dzięki Bogu kropelki pomogły i nie musiałam go brać. Co byłoby ostatecznością- tak jak też stwierdziła pani dr. Na dodatek tak miłej lekarki nigdy nie spotkałam. Z czystym sumieniem polecam panią dr- jej fachowość, uprzejmość i delikatność w stosunku do pacjenta.

Na wizytę prywatną zdecydowałam się ponieważ na kasę chorych za długo musielibyśmy czekać, a nam zależało na czasie. Dla mnie wizyta u pani dr, była wymarzoną wizytą. Życzyłabym sobie takiego traktowania u każdego lekarza. Bardzo miła, uprzejma. Byłam na wizycie z 2 letnim synkiem. Nasza wizyta trwała 30 min i nie zauważyłam zniecierpliwienia. Wszystko dokładnie mieliśmy wytłumaczone. Świetne podejście do dzieci. Jak u nikogo synek dał sam sobie zbadać uszka. Syn został bardzo dokładnie zbadany, a i sprzęt mają świetny. Pieniądze warte wizyty. A nie, jak u poprzedniego laryngologa (również prywatnie), tu samo badanie trwało więcej, niż cała wizyta. Bardzo się cieszę, że tym razem trafiliśmy do dr Kielskiej, a nie do innego lekarza - z przypadku!

Polecam! Wszystkie dolegliwości minęły po interwencji pani laryngolog :)

Polecam! Wszystkie dolegliwości minęły po interwencji pani laryngolog :)

jestem zadowolona z wizyty u pani dr. spełnila moje oczekiwania , czyli zdiagnozowała i wyleczyła chorobę.ma bardzo dobre podejście do pacjęta.

Trafiłam do Pani doktor z córką, skarżyła się na lekki ból uszu.Sama zauważyłam niedosłuch. Po zbadaniu okazało się że trąbki słuchowe nie odpowiadają. Córka dostała syrop aerius i maść do nosa, dodatkowo w zaleceniach było przetrzymanie dziecka w domu i zgłoszenie się na badanie kontrolne za miesiąc. Dziecko po tygodniu dostało temperatury 40 stopni. Trafiłam do innego laryngologa ( dodam ze na kasę chorych), córka od razu dostała antybiotyk. Lekarz złapał sie za głowę, jak można było w takim stanie puścić dziecko bez odpowiedniego leczenia do domu. Nie polecam tego ...

Nie polecam tego lekarza, nie tylko sprzęt do badania się liczy.

Pierwsza wizyta - wg pani dr rodzice są przewrażliwieni i przychodzą z błachymi problemami. Dla mnie zielony, śmierdzący i trwający kilka miesięcy katar nie jest błachostką. Na kolejnej wizycie potwierdziła, że przegroda jest prosta, migdały w porządku, a katar - chyba taki urok dziecka. Nie zrobiła żadnych badań. Owszem jest miła, ale nie zrobiła nic aby pomóc dziecku. Kazała się zgłosić za kilka miesięcy po wizycie u alergologa. Nie sądzę, żebym poszła. Raczej poszukam innego lekarza. Napewno nie pójdę do niej prywatnie.

Rzeczowo, miło, wesoło......................

Rzeczowo, miło, wesoło......................

Pani dokrot Ewa Kielska w kontakcie z pacjentem może stanowić wzór dla wielu innych radomskich lekarzy. Fachowość i wiedza merytoryczna na bardzo wysokim poziomie. Wizyta w jej gabinecie to przyjemność, szczególnie w porównaniu z innymi lekarzami.