dr n. med. Ewa Kiszczak-Bochyńska

Endokrynolog

Wybrałam się do Pani doktor po ratunek,ale nie sądziłam, że lekarz może tak potraktować pacjenta. Nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego. Pani Doktor nie dość, że była nieuprzejmna ( co na początku tłumaczyłam gorszym dniem), w ogóle nie sluchala tego co do niej mowię, zakwestionowala wyniki badan spoza Lublina.Nie dostalam od niej zadnej porady oprocz tego, że mogę sobie pojsc do dietetyczki. Z wizyty wyszło na to, że nie ma sensu leczyć niedoczynności tarczycy, tylko mniej żreć, jak to Pani Doktor określiła. Nie polecam tej Pani Doktor, żaluję wizyty u niej, mimo, że jest to zachwalany lekarz.

Jest osobą sympatyczną,mi pomogła,leczy skutecznie polecam bardzo aby wiecej takich specjalistów!

Doktor Kiszczak - Bochyńska jest bardzo dobrym endokrynologiem. Polecam wszystkim z nadczynnością tarczycy. Doktor jest prawdziwym specjalista w tej dziedzinie. Pozdrawiam!