Pani doktor godna polecenia. Zawsze wysłucha i jest zainteresowana tym aby pomóc pacjentowi. Doradza i szuka przyczyn danego schorzenia. Zawsze kieruje na badania pomocne przy danej chorobie lub do specjalisty który mógłby się zająć konkretnym przypadkiem dolegliwości.

Wystawia zaswiadczenia lekarskie bez ogladania pacjenta zaocznie. Nawet nie wiem jak wyglada Pani dr a mam zdolnosc do pracy . Bez badan Wazne ze pracodawca zapłacil

Niedouczona spowodowala przełom tarczycowy. mrukowata nie tlumaczy

Niedouczona spowodowala przełom tarczycowy. mrukowata nie tlumaczy

Lekarka godna polecenia, potrafi znaleźć czas dla każdego pacjenta. Zawsze potrafi dobrać odpowiednie lekarstwa. Bardzo wnikliwie analizuje wyniki badań,bierze pod uwagę spostrzeżenia pacjenta. Poleciłam ją koleżance i po kilku wizytach przepisała do niej całą swoją rodzinę.