lekarz Ewa Kmiotek

Wspaniały i kompetentny lekarz. Od wielu lat leczy całą moją rodzinę i zawsze trafnie stawia diagnozy. Dokładnie omawia choroby i sposób ich leczenia. Jest osobą konkretną i kompetentną. Cenię Panią Doktor Ewę Kmiotek za całokształt tego, jakim jest Lekarzem i Człowiekiem. Z pełnym przekonaniem polecam Jej usługi i życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Od lat nas leczy. Wspaniała doktor. Doświadczenie, profesjonalizm, wszechstronność. Umie mądrze doradzić. Jest to bardzo dobry człowiek.

Pani doktor prawdopodobnie uratowała mi życie - wykazała się większą wiedzą o sercu niż tutejsi lekarze kardiolodzy ! POza tym jest bardzo uprzejma i miła. Malutki minusik za to, że jest trochę za bardzo zapatrzona na obowiązujące PROCEDURY ! (np. POziom cholesterolu, statyny) Pani doktor cały czas się rozwija i mam dużą nadzieję, że wkrótce dojdzie do takich samych wniosków jak dr. CZERNIAK ! ? POzdrawiam i SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za wszystko co PANI DOKTOR dla mnie zrobiła ! ! !(@...)

Najlepsza Pani Doktor z podejściem do dzieci i ogromną wiedzą na temat chorób. Zawsze chętnie pomaga i nie ma problemu ze skierowaniem na badania. Polecam.

Lekarz z łaską przepisuje potrzebne leki, z łaską dała skierowanie na badanie krwi, podała zła diagnoze. Ostatnio 14 letniemu dziecku doskwierał silny ból nogi ze nie mógl chodzic to pani doktor kazala to wygrzewć ... Starsze dzieci traktuje po prostu obojętnie

Chodzę do tej doktor od urodzenia, i zawsze stawia dobrą diagnozę i zna się bardzo dobrze na tym, co robi. Jest bardzo miła i sympatyczna.

Wspaniała Pani Doktor, zawsze uprzejma, spokojna, pomimo dużej ilości dzieci, zawsze cierpliwie i dokładnie zajmuje się dzieckiem i tłumaczy prostym językiem i wyjaśnia ewentualne zachorowanie. Poza tym widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie, zawsze chętnie pomaga. Polecam i życzę dużo pomyślności i zdrowia dla Pani Doktor!!!

Rzeczowa,miła,wzbudzająca zaufanie.

Rzeczowa,miła,wzbudzająca zaufanie.