dr n. med. Ewa Kolasa-Guglas

Radiolog, Ginekolog położnik, RTG, USG

2,9

Nikomu nie polecam. Pani doktor na wizycie była nieuprzejma, nie wykonała żadnych badań, nawet usg, nie zajrzała do wyników badań, które miałam ze sobą. Na moje pytanie odnośnie endometriozy, odpowiedziała tylko:" wszystkie byście chciały żeby to była endometrioza". Dwa tygodnie po tej wizycie udałam się do innego lekarza, który wykonał usg i stwierdził polip endometrialny, którego Pani doktor nie wykryła z powodu lekceważącego podejścia do pacjenta i braku jakichkolwiek badań.

POLECAM!!!Bardzo kompetentna ,z dużą wiedzą i empatią lekarka.Zawsze rzeczowa ,nie opowiada słodkich historyjek,nie głaszcze po głowie ..ale zawsze powie to co ważne i odpowie na każde pytanie. Jestem pacjentką Pani doktor od 15 lat (a od 25 lat jestem pielęgniarką ) więc potrafię ocenić kompetencje lekarza i jego podejście do pacjenta.

Ta pani ginekolog to chyba sie pomyliła z powołaniem, nie potrafi odczytać wyników z karty ciąży, wysługuje sie położnymi w tym celu, z łaska umie powiedziec ze dziecku bije serduszko i nic po za tym.... a innym kobietom, które posiadają dzieci, a przychodza do niej z bólem jajnikow nie każe leczyć tylko odrazu odsyła pacjentki na usunięcie narządów!! To jest lekarz?? Przyjmowanie pacjentów masowo jak praca na produkcji czy odwalenie fuchy!! Żal....

Jest moim lekarzem rejonowym w Stęszewie.Kompetentna,uważna,nastawiona na pacjenta.Nie "gwiazduje", nie czaruje-rzetelnie informuje o stanie zdrowia. To nie typ przysłowiowej "mamuśki", ale rzeczowego partnera.Przyjmie każdą pacjentkę nawet poza zapisaną listą.W opinii zasłyszanej pod gabinetem zorientowałam się,że jest także bardzo dobrze notowana wśród czekających kobiet za profesjonalizm i dbałość o pacjenta.

bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta.. trafiłam do tej pani w 18 tc z bólami podbrzusza, na wstępie (nie przeprowadziwszy nawet badania) poinformowała mnie, że na tak wczesnym etapie ciąży i tak w razie czego nic nie da się zrobić. Samo badanie przeprowadzone bardzo niedelikatnie, było wręcz bolesne. Nie dosyć, że o USG musiałam się prosić, to jeszcze zrobiła je dopochwowo gdzie praktycznie nic nie było widać. Oczywiście twierdziła, że widoczność przy takim USG jest lepsza (w 18 tc!!). Oschła, nieuprzejma wręcz chamska. Stanowczo ODRADZAM!!!!

Wspaniały lekarz rzeczowy kompetentny o ogromnej wiedzy...Informuje nie straszy!!Leczy a nie zagaduje swoich braków. Jest moim lekarzem od 10 lat zawsze miła uśmiechnięta rzeczowa nigdy nie zapomina o badaniach(cytologia mammografia) a jak trzeba to zoperuje(mnie operowała 2 X).POLECAM!!!

Po kilku latach udręki z obfitymi krwawieniami w czasie miesiączki i wielu wizytach u innych lekarzy nagle dowiaduję się na wizycie u pani doktor że mam olbrzymie mięśniaki. Nie rozumiem jak to możliwe iż wcześniej żaden lekarz nie raczył mnie o tym poinformować. Pani doktor nie miała żadnych problemów z ustaleniem diagnozy, która niestety nastąpiła tak późno że już miałam mięśniakowato zmienioną macicę. Do dziś do mnie nie dociera gdzie mieli oczy inni lekarze u których wcześniej byłam. Profesjonalne podejście do pacjenta to jest to co cenię najbardziej u Pani doktor i już wiem,że piękne słówka i słodziutkie podejście z jakim spotykałam się wcześniej nie jest najważniejsze u lekarza często jak się okazuje jest to tylko zasłona braku kompetencji. Panią doktor polecam z czystym sumieniem.

Absolutny brak zaufania do tej pani, nikomu nie polecam: nie założyła karty ciąży, nie udzieliła wyczerpującej informacji (bo nie wiadomo czy przyjdę do niej jeszcze raz, więc się nie opłaca), nie zleciła wszystkich badań i źle wyznaczyła termin kolejnej ważnej wizyty. Odradzam