dr n. med. Ewa Komin

Hipertensjolog, Internista

Pani doktor łaskawie zadzwoniła po ponad tygodniu od otrzymanego skierowania do szpitala na cito ! Pytając mnie co się dzieje mimo tego ze było napisane na skierowaniu i informując mnie ze muszę zrobić sobie najpierw badania oraz usg bo bez tego mnie nie przyjemnie ! Lekarz nie uprzejmy ! Nadmieniam ze na skierowaniu miałam napisane również ze jestem obciążona genetycznie rakiem jelita grubego a od ponad 2 miesięcy mam cały czas biegunki , a Pani doktor powiedziała ze może mnie ewentualnie zapisać na polowe września !!! Skandal !!! Oczywiście tylko z badaniami bo bez tego nie zostanę przyjęta !!!

Bardzo dobry specjalista duża fachowość trafne diagnozy i skuteczne leczenie Polecam wdzięczny pacjent Adam.