lekarz Ewa Komoń-Kotecka

Laryngolog

2,1
2,1
2,2

TRAGEDIA NAJGORSZY LEKARZ U JAKIEGO W ŻYCIU BYŁEM! !! coś strasznego nie polecam n ajgorszemu wrogowi!!!

Z latwymi przypadkami owszem, ale cos powazniejszego do zdiagnozowania odsyla do szpitala. Teraz dowiedzialem sie, ze jest ordynatorem w szpitalu. Do swojego szpitala mnie nie skierowala. Ciekawe dlaczego...? Skierowania na inne badania jak audiometria nie ma sie co spodziewac. Pani doktor moze wypisac skierowanie do szpitala bo nic wiecej nie jest w stanie zrobic...

Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!!

Tragedia!!! Tragedia!!! Tragedia!!!

nie polecam, gdy się chce wystawić negatywną opinię to system odrzuca. przyjmuje najlepiej pozytywy.

ZDECYDOWANIE BRAK ZAINTERESOWANIA PACJENTEM, BRAK KOMPETENCJI NA OBEJMOWANE STANOWISKO!!! brak czasu dla rodziny, która próbuje się cokolwiek o stanie swojej bliskiej osoby!!! nieuprzejma i zawsze niezadowolona, brak kontaktu z pacjentem jak i rodziną!

Nie polecam, nie umie wystawić odpowiedniej diagnozy, nie zainteresowana pacjentem.

Pani ordynator to świetny lekarz znający się na rzeczy. Niektórzy twierdzą, że nie ma czasu dla pacjenta, no ale szanowni Państwo w końcu pracuje na stanowisku ordynatora (mnóstwo obowiązków nie tylko medycznych ale i menadżerskich, i tak 3/4 dnia spędza w szpitalu) od pieszczenia i biegania koło pacjentów są pielęgniarki.

Koszmar.Bardzo niesympatyczna kobieta,nie wytłumaczyła przypadku mojej córki.Traktuje ludzi z góry.Mam wrażenie,że powinna być weterynarzem.

Nigdy bym nie polecił najgorszemu wrogowi takiej lekarz!!! niech Bóg ma w opiece pacjentów szpitala, którymi się zajmuje. nigdy nie ma czasu, jedynie podczas wizyty prywatniej poświęci trochę czas, lekko sie zaintreesuje a i tak nie załatwi sprawy do końca (mówię tu o lekach które powinienem przyjmować i skierowaniach na badania- nie dostałem ani skierowań ani recept na leki- być może za mało razy byłem płacac jedyne 80 zł za skierowania i recepty). poza tym jest niemiła, a i czasami opryskliwa i chamska. To jest niewyobrażalne że jest ordynatorem w szpitalu wojewódzkim. Nie jestem pewien co do jej wiedzy z zakresu swojej specjalizacji. Pani doktor lubi łatwe i nieskomplikowane przypadki- z powikłaniami już gorzej.