lek. med. Ewa Koncalek. med. Ewa Konca - zdjęcie profilowe

lek. med. Ewa Konca

Wenerolog, Dermatolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 1987 r., specjalistka II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii (Klinika Dermatologiczna AM w Bydgoszczy). Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, potwierdzonych certyfikatami, z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz alergologii.

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się leczeniem m.in. łuszczycy, egzemy, atopowego zapalenia skóry, zmian skórnych w chorobach metabolicznych, trądziku oraz trądziku ...

3 wizyty już za mną i leczenie dobiega końca. Jestem bardzo zadowolony z efektów, zaangażowania Pani doktor i czasu który poświęciła mi w gabinecie. W mojej ocenie jest to lekarka z powołania.

Dokładna, skrupulatna, zaangażowana, poświęca pacjentowi dużo czasu w gabinecie. Nie przepisuje bez potrzeby silnych lekarstw, co już miało miejsce w moim przypadku u innego lekarza. Polecam.

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego dermatologa. Ja długo szukałem, ale w końcu jestem zadowolony z efektów leczenia.

Leczenie nie należało u mnie do najłatwiejszych :( Na szczęście dziś po grzybicy i zaawansowanych zmianach skórnych nie ma już śladu, a ja jestem zupełnie zdrowa :) Dziękuję Pani doktor za zaangażowanie i przyjemną atmosferę w gabinecie :) pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor Ewy. Na początku podchodziłam do tych wizyt trochę nieufnie, jak się okazało niepotrzebnie. W kilku słowach: kompetentna, dokładna, zaangażowana, dążąca do rozwiązania problemu. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny