Ewa Konopka

Ortodonta

2,5

Witam, Po wizytach u p. doktor odniosłam wrażenie, że "nastawiona" jest na czysty zysk, a jedyną przysięgę, jaką składała to - Zarabiać! Zostałam naciągnięta na o wiele droższy aparat, ponieważ wmówiono mi, że nowszej generacji w moim przypadku będzie lepszy. Bzdura! Wydałam w ten sposób ponad 1400 zł za nic. Wizyta u pani doktor trwa 10 min, informacje należy wręcz "wyszarpywać", a i tak dostaje się ich niewiele. Nie wiedziałam, co mi zakłada, gdzie, po co, co się stanie z moimi zębami ani jaki jest jej plan mojego leczenia. Nie ...

Witam,
Wizyta u pani doktor trwa 10 min, informacje należy wręcz "wyszarpywać", a i tak dostaje się ich niewiele. Nie wiedziałam, co mi zakłada, gdzie, po co, co się stanie z moimi zębami ani jaki jest jej plan mojego leczenia. Nie pokazano ani jednej rzeczy z cudownego filmu reklamującego klinikę.
Teoretyczny proces mojego leczenia przedstawił mi mój stomatolog, który szacował, co prawdopodobnie wydarzy się jeszcze w mojej buzi.
Pani doktor zleciła ekstrakcję, czyli wyrwanie zdrowej 4. Lekarz wyrywający zęba zdziwił się, czemu usuwamy zdrowy ząb, kiedy obok jest wielokrotnie leczona 5. Żałuje, że nie posłuchałam chirurga i nie zdecydowałam się na wyrwanie chorego. Mój błąd.
Pamiętajcie, że podczas leczenia u Pani Doktor sami decydujecie, jakie zęby wyrwać.
Zgadzam się również z powyższą opinią, że P. Konopka nie słucha pacjenta, pobieżnie odpowiada na pytania, czasami wręcz nie na temat.
Szczerze odradzam wizytę u niej.
Może nie popełnicie takiego błędu jak ja. Teraz mam nowego ortodontę, który wszystko ze mną omawia ;)

Bardzo profesionalna, konkretna. Potrafi dobrze doradzić, jeżeli czegoś nie warto robić to szczerze o tym mówi, bez żadnego naciągania. Cztery lata temu zakładała mi aparat, po roku miałam piękne zęby. Nawet teraz, kiedy wracam na kontrolę, zawsze pamięta swoich pacjentów. Godna polecenia!

Godna polecenia!