lekarz Ewa Kordyjak-Starczewska

Psychiatra

Nie polecam. Mi nie pomogła. Czuje się jeszcze gorzej. Nie polecam. Mi nie pomogła. Czuje się jeszcze dużo gorzej.

Nie polecam. Mi nie pomogła. Czuje się jeszcze gorzej.
Nie polecam. Mi nie pomogła. Czuje się jeszcze dużo gorzej.

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Miałam tą przyjemność i poznałam Panią Doktor. Krótko mówiąc jestem zachwycona. Diagnoza jak i leki dobrane bardzo trafnie. Dzięki temu mogę lepiej funkcjonować. Dziękuje.

Bardzo zainteresowana pacjentem. Empatyczna i współczująca. No i przedewszystkim fachowa. Dziękuje:)

Wspaniała Pani Dr, ciepła, serdeczna i cierpliwa. Po roku musiałam wrócić do Pani Dr i byłam zaskoczona, jak dobrze mnie pamięta, moją sytuację i wszystkie moje problemy, a przecież ma tylu pacjentów. Bardzo szczegółowo mnie "odpytała" z obecnego stanu, była szczerze zainteresowana, zmartwiona. Dzięki temu, że tak dobrze mnie zna, wiedziała, jak mi pomóc. Już po pierwszej wizycie odczuwam zdecydowaną poprawę. Polecam, nie warto zwlekać i łudzić się, że samemu da się radę.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Toruń"?

Szeroka 25
Centrum Homeopatii