dr n. med. Ewa Kowalska

2,1
2,1
2,5
2,2

O ile poprzednie recenzje odnosiły się do kontaktu bezpośredniego tak miałem nieprzyjemność odbyć tele poradę w sprawie dziecka z katarem... Rozmowa trwała 3min głównie na temat C19 czy był kontakt (NIE) czy szczepieni (TAK) o dziecko czy temperatura (NIE) kaszel (TAK od kataru). Zalecenia syrop i sól do inhalacji i gdyby to było tyle to była by to po prostu słaba tele porada, jednakże 2h później zadzwonił automat z sanepidu z info ze dziecko 10 dni kwarantanny po 'kontakcie'. Serdecznie nie polecam!

Serdecznie nie polecam!

Gabinet Enelmed. Pani dr poświeciła nam tyle czasu ile potrzeba, osłuchanie i spojrzenie do gardła odbyło się szybko. Dziecko z ustępującą gorączką i wysypką od początku gorączkowania do dzis (3doba), wysypka nasila się, gardło podobno czyste. Bez badania brzucha. Diagnoza-wirus z wysypką. Oczywiste ale ważne ze wykluczona ospa czy różyczka. Bostonka tez to nie jest. Na moją prosbe zlecenie crp( ilościowe) z wynikiem od razu plus morfologia i crp dokladne dnia kolejnego. Oceniam wizytę ok,poleciłabym Pania doktor.

Wizyta błyskawiczna, podejscie do dziecka żadne: przedmiotowe, mechaniczne, absolutnie pozbawione empatii. Koszt z tego co pamietam 120 zl w poradni na Piotrkowskiej przy placu Wolnosci. Informacja, ze katar sienny, kaszel i obajwy astmatyczne, to nic takiego, musimy sie przyzwyczaić i przeciez jeszcze z 3 tygodnie i bedzie po wszystkim (bylismy na poczatku lipca), bo zboze jak wyschnie, to juz nie pyli, a i trawy tez nie beda juz tak uciazliwe. Zadnych lekow, zadnych wyjasnien. Dziecko, ktoremu nie pomagal Xyzal (tak nasilone byly juz objawy alergii) pozostało kaszlace, duszace sie, z zapchanym totalnie nosem pozostawione bez pomocy. Kochasz swoje dziecko - wybierz innego lekarza. Pzdr. Joanna

Totalna porażka! Absolutnie nie polecam! Pani dr chyba się minęła z powołaniem!

Totalna porażka! Absolutnie nie polecam! Pani dr chyba się minęła z powołaniem!

Zynem byliśmy raptem 2 razy w ramach pakietu w Lux-Med, wizyty były góra 5 minutowe, bez konkretnej diagnozy. Słuchawką badała bardzo szybko, wątpie że cokolwiek zdążyła wysłuchać. Syn miał straszny kaszel,katar a Pani doktor stwierdziła że musimy sie przyzwyczaić że bedzie kasłał, i że z kaszlem może chodzić do Przedszkola. Jakaś nienormalna. Lekarze zarabiają kupe kasy w prywatnym gabinetach a pacjentów mają głęboko w du... Zdecydowanie odradzam

Zdecydowanie odradzam

odradzam w 100 %. Lekarka nawet nie udawała że interesuje się dzieckiem cała wizyta trwała mniej niż 5 minut. Podejście do dziecka siłowe wchodzimy i słyszymy "rozebrać!", "unieruchomić dziecko!". Diagnoza nietrafna.

Wizyta w ramach pakietu LUX_MED. Pani doktor wchodzi z guma i glośno mlaskając bada chore dziecko z goraczka. Dziecko protestuje że słuchawk sa zimne z jej strony zero reakcji. Wizyta trwa minutke. Badanie osluchow - 2 punkty z tylu dwa z przodu) szybki wglad do gardla bez patyczka , zero badania migdałów węzłów, brzucha czy pytan o dolegliwosci. Diagnoza szybka i nie do konca trafiona. Lek antybiotyk bez informacji o sposobie zażycia bez podania dodatkowych syropów na ciężki kaszel czy probiotyku. pani pracuje jakby za karę, zero podejścia do pacjenta- dziecka, zero profesjonalizmu ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pani Kowalska zachowuje się jakby leczyła "za karę " ...oczywiście mówię o wizycie nieodpłatnej

lekarz o dużym powołaniu.Leczy moje dziecko od 2 lat.Wreszcie nie bierze na katar antybiotyków.Po wykonanych badaniach ambulatoryjnie trafna diagnoza.A przy tym bardzo sympatyczna

Wizyta była kilkuminutowa. Pani doktor dość sympatyczna, ale bardzo bardzo oszczędna w słowach. Nawet nie chciało jej się odpowiedzieć na pytania dotyczące dawkowania przepisanego przez nią leku ("na ulotce jest wszystko napisane").Na pewno nie podeszła do problemu kompleksowo, a wręcz automatycznie.