lekarz Ewa Kowalska

Bardzo kompleksowe, rzetelne i profesjonalne badanie wzroku. W czasie badania uzyskałem satysfakcjonującą odpowiedź na każde zadane pytanie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i wszystkim gorąco polecam Panią Doktor Ewę Kowalską!

lekarz, którego polecam. byłam na wizytach, mimo,że nie byłam umówiona. pani doktor rozumiała nagłą sytuację i szybko rozpatrywała mój problem.

Pani Doktor była bardzo miła,cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania, a przede wszystkim przepisała odpowiednie okulary.

okulary przepisane przez panią doktor poszły do kosza, niestety nie moglam sie do nich przyzwyczić, musialam zrobić od nowa gdzie indziej

Bardzo dobry fachowiec, byłem mile zaskoczony uwagą i cierpliwością, jaką okazała mi Pani Doktor, będę gotów posłać do Niej moje dzieci, jak tylko będę je miał.