lekarz Ewa Koziarska-Popieluch

2,6

Niekompetenta lekarka bez krzty kultury osobistej, uprzedzona do strefy psychologicznej. Nie dość, że nazwała pacjenta "tłustym", osłuchiwała dziurawym, sklejonym na taśmę stetoskopem, to nawet nie zna wskazań i zasad stosowania niektórych leków, przy czym jednocześnie oczernia postępowanie innych lekarzy którzy dane leki wypisali zgodnie z ChPL.

To kompletna porażka! Mąż spanikowany po covidzie i dwukrotnym podejściu do powrotu do pracy trafił do p.Popieluch. Potraktowany skandalicznie i według niej nic mu nie było. Następnie po zmianie poradni trafił do poradni covid na rehabilitację. Okazało się, że serce było w bardzo poważnym stanie i na półrocznej rehabilitacji był najcięższym przypadkiem w swojej grupie. Był w bardzo poważnym stanie. Pani nieuprzejma, niekopetentna, niecierpliwa i ogólnie cała na nie. Reszta personelu ok .

To była moja pierwsza wizyta i Pani doktor zrobiła na mnie bdb wrażenie. Zrobiła długi, rzetelny wywiad. Ponieważ leczę się u różnych specjalistów poprosiła o wszelkie dane związane z moimi schorzeniami. Nie udaje, że jest specjalistą od wszystkich chorób, ale widać, że jest na bieżąco z różnymi nowinkami i starała się coś doradzić, mimo że jestem pod kontrolą lekarzy danej specjalności. Doceniam to, bo starała się uwzględnić wszystkie moje schorzenia i ocenić pacjenta kompleksowo. Pani doktor jest miłą osobą. Liczę, że będę zadowolona z wyboru jej na mojego lekarza rodzinnego.

Znakomity lekarz z ogromną wiedzą i podejściem do pacjentów. Potrafi pomóc doradzić i bardzo często umówić wizytę u specjalistów w ekspresowym terminie. Tylko dzięki Pani doktór jestem pacjentem tej przychodni już 14 lat.

Niemiła, niekompetentna.Mąż miał mieć operację, powiedział lekarce o tym a także poprosił o skierowanie na badanie kardiologiczne.Lekarka odmówiła wydania skierowania a w szpitalu przełożono mężowi termin operacji ponieważ nie posiadał badań serca. NIE POLECAM!!!! Niekompetentna, powinni ją zwolnić - a jest kierownikiem przychodni!!!!