lekarz Ewa Kozłowska-Konkiel

Neurolog

Jestem pod wielkim wrażeniem osoby Pani Doktor. Właśnie dziś byłam na wizycie po raz pierwszy i...wiem, że to ten lekarz powinien mnie leczyć. Ciepła, miła, kompetentna a co najważniejsze potrafiąca wysłuchać, uspokoić i doradzić... Zleciła szereg badań, z czego bardzo się cieszę. Dziękuję Pani Doktor :) Anna G.

NFZ powinien zainteresowac się Panią dr.Nie realizuje umow z pacjetęm a NFZ.Pomimo ze przed gabinetem nie ma pacjetów nie udziela żadnych informacji i arogandzko odzywa się petenta.Da się wyraznie odzczuć że bardziej interesuje ją wizyta prywatna niż przez NFZ..Proponuje że skieruje do szpitala aby nie ponosić kosztów wlasnych.Dobrze by było aby jednostki nadrzedne zainterosowały sie Panią dr.i jej praca bo wypisane jest kiedy powina pracowac a jej czesto nie ma.Oczywiscie można ja zastać jak udziela porad prywatnie. Pozdrawiam p.droktor

Można dziś narzekać na lekarzy, bo naprawdę jest na kogo! Pani doktor Kozłowska należy jednak do tych dla której nie liczy się tylko " forsa " ale i człowiek. Ja jestem osobiście zadowolony a zajmuje się moimi problemami już kilka lat, i nie z własnej winy tak długo, tylko z winy naszej służby zdrowia. Na każde badanie trzeba czekać po kilka, kilkanaście miesięcy. Doktor Kozłowska jest dostępna dla pacjenta. Nie tworzy niepotrzebnych kolejek. Ja tego lekarza szanuję i POLECAM.

podejście do pacjenta okropne pani < doktor> nigdy nie ma czasu

podejście do pacjenta okropne pani < doktor> nigdy nie ma czasu

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor nie odesłała mnie z kwitkiem jak inny neurolog tylko przeprowadziła dokładny wywiad dotyczący urazów, rodzaju bólu głowy i inne. Otrzymałam skierowanie na rezonans magnetyczny głowy i wiem, że wkońcu trafiłam do odpowiedniej osoby. Jestem pewna, że mogę liczyć na dokłądną diagnozę. Polecam wszystkim.

Jestem zadowolona,w końcu dzięki pani doktor wiem co mi dolega,zadbała o to,aby zrobić wszystkie potrzebne badania i prześwietlenia.Ponadto jest bardzo uprzejmą osobą.Nie mam żadnych zastrzeżeń.Dodam,że kiedyś miałam okazję korzystać z opieki pani doktor na kasę chorych i zachowywała się adekwatnie co do powyższego opisu,dlatego też bez zastanawiania się wybrałam ponownie panią doktor.