dr n. med. Ewa Kramarz

Psychiatra

Bardzo lubie tą lekarkę, bardzo uprzejma, miła atmosfera, inteligentna. Moj kuzyn rowniez sie u niej leczy i sobie ją chwali , ze jest super

Bardzo inteligentny lekarz, byłem stały bywalcem jeszcze na Żołnierskiej 55 ale chciałem spróbować żyć bez leków, objawy choroby afektywnej dwubiegunowej się tak nasiliły że mam pewność że tylko ta Pani Doktor jest mi wstanie pomóc. Więc uważam że Pani Doktor zawsze podchodziła konkretnie do sprawy także polecam bo naprawdę potrafi pomóc

Bardzo inteligentny lekarz, byłem stały bywalcem jeszcze na Żołnierskiej 55

Pani doktor bardzo mi pomogła w trudnym momencie życia. Podeszła do sprawy z uwagą i wyrozumiałością. Wyjaśniła nurtujące kwestie w rzeczowy, zrozumiały sposób. Polecam.

Stoję ja sobie dzisiaj w Propagandzie (ot, taki niezwykle klimatyczny pubik szczeciński) i rozmawiam ze znajomymi. Temat zszedł na to, że dość niewyraźnie wyglądałem, więc wyjaśniłem, że mnie nerki od rana coś troszkę za mocno bolą. Nagle od jednorękiego bandyty oderwał wzrok jeden ze stałych bywalców i zasugerował bym do pani psychiatry poszedł na ulicy Żołnierskiej. Wszyscy troszkę zdziwiliśmy się, dlaczego z nerkami mam biegać do kogoś takiego, na co mężczyzna odpowiedział, że kobita leczy wszelakie dolegliwości i pół Szczecina u niej bywa. Jako, że nie przekonało mnie to, zacząłem drążyć temat, na co pan się zirytował i wypalił "Oj kur*a, po prostu jak ją ładnie poprosisz to Ci przy okazji laskę opierdoli". Czas zmienić rodzinnego...

To była moja pierwsza i ostatnia wizyta. Słuchający wszystkiego studenci, którzy siedzieli za moimi plecami sprawili, że zamknęłam się jeszcze bardziej w sobie. Nie zostałam zapytana o zgodę na ich obecność, a sama nie byłam w stanie nic wydusić. Przez większość czasu Pani doktor opowiadała im o swoich ciekawych przypadkach. Czułam się ignorowana. Skrytykowała również mój piercing na twarzy w oburzający sposób. Zero diagnozy, lub chociażby próby ustalenia przyczyn. Dostałam tylko lek na objawy, po którym poczułam się gorzej. Przez całą wizytę myślałam tylko o tym żeby stamtąd jak najszybciej wyjść. Nie polecam osobom, które szukają pomocy. Można się tylko zrazić.

Niestety, próba udowodnienia znęcania się psychicznego nad rodziną spełzła na niczym... Teraz pozostaje człowiekowi tylko zastanowić się, dlaczego prawdziwi przestępcy mogą robić, co im się chce.

Nie otrzymałam od tego lekarza żadnej pomocy, wręcz przeciwnie, usłyszałam tylko nieprzyjemne komentarze na mój temat.

Bardzo dobra lekarka, wzbudzająca zaufanie, pomogła w trudnym okresie, godna polecenia.