lekarz Ewa Krawczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Jestem pacjentka u Pani doktor „od zawsze” i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mozna liczyc na fachowa porade i uwazne wysluchanie. Nie ma tez problemu ze zlecaniem niezbednych badan oraz skierowaniem do specjalistow. Polecam!

Pani doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna. Podczas kazdej wizyty zadaje duzo pytan, jest bardzo dociekliwa i dba o to, zeby wytlumaczyc mi charakter dolegliwosci, z ktora do niej przychodze. Zapytana o tansze zamienniki lekow zawsze zaproponuje kilka innych rozwiazan. Jest tez bardzo cierpliwa i wyrozumiala. Polecam!

Kiedy moje dziecko miało półtora roku dostało wysokiej gorączki -ponad 39 stopni, która utrzymywała się przez parę godzin. Zadzwoniłam do przychodni, w celu wizyty domowej (obok gabinetu p.doktor jest kartka z wiadomością, w jakich godzinach odbywa takie wizyty- codziennie). Niestety dowiedziałam się od pani doktor, że: nie ma jak do nas dojechać (odległość przychodni od mojego domu to 10 minut spacerkiem), należy zbić dziecku gorączkę i przyjść samemu (zbijałam ją przez parę godzin- nic to nie dawało, wciąż wracała), kiedy powiedziałam, że mąż jest w pracy i nie może się urwać, a ja jestem w zaawansowanej ciąży, usłyszałam, że rodzice są od tego, by dziecko do przychodni przyprowadzić. Kiedy zapytałam, czy wizyty domowe należą do obowiązków lekarza dowiedziałam się, że takie wizyty są tylko dla starych, niedołężnych osób, które nie mogą dojść same do przychodni. Skończyło się na tym, że wylądowaliśmy z dzieckiem w środku nocy w szpitalu ( z 40 stopniową gorączką), okazało się, że to ostre zapalenie oskrzeli. Po tygodniu poszliśmy do p. doktor Krawczyk na kontrolę, ponieważ dziecko źle oddychało. Zbadała je szybko- bo płakało, nie próbowała go nawet uspokoić, od razu postawiła diagnozę, że nic nie słychać na płucach i to tylko drobne powikłania po chorobie, którymi nie należy się przejmować. Dziecko oklepywałam, leczyłam samodzielnie oraz lekami, które przepisała nam lekarka ze szpitala. Wyzdrowiało po jakiś dwóch tygodniach. Od tej pory nie byliśmy u p. Doktor. Wciąż szukamy dobrej pediatry, która nigdy nie odmówi pomocy.

lekarz nie słucha pacjenta, traktuje go jak nieuka, jest nieuczynna ,głucha na prośby i sugestie pacjenta.Na wyrażną prośbę pacjentki odmówiła wydania wyniku badania EKG,który jest potrzebny do lekarza w sanatorium do którego pacjentka jedzie prywatnie ponieważ przez lata opieki lekarza ,nie doczekała się skierowania do sanatorium, które chyba raz w życiu należy się każdemu choremu (w wieku 77lat). Mało tego .Następnego dnia córka pacjentki zgłosiła się w przychodni rano choć sama w tym czasie powinna być w pracy a Pani Krawczyk nie raczyła nawet wysłuchać o co chodzi twierdząc ,że ma pacjentów. Gdy poszłam za nią do gabinetu zamknęła Mi drzwi przed nosem i to na klucz. Otworzyła dopiero gdy przyszła pielęgniarka i łaskawie poinformowała ,że może mi wydać odpis badania bo wynik jest własnością przychodni (nie wiem czy to prawda bo moim zdaniem jest własnością pacjenta). Nie mogła wydać tego odpisu mojej Mamie? Twierdzi, że Mama nie powiedziała jej że jedzie do sanatorium prywatnie i że Ja powinnam była przyjść do lekarza z Mamą czym wyrażnie zasugerowała iż Mama jest osobą niekontaktową czy wręcz nierozgarniętą, co jest absolutnie nieprawdą.Czy coś więcej można dodać na temat kompetencji tego lekarza? Nie jestem pacjentką Pani Ewy Krawczyk ,więc nie mogę oceniać jej kompetencji medycznych ale ludzkie oceniam na 1.Świadkiem rozmowy lekarza i mojej Mamy była moja córka i ona potwierdza,że Babcia mówi prawdę.(rozmowa odbyła się na korytarzu obok rejestracji).