2,9
2,7

Przyłączam się do negatywnych opinii. Lekarka jest bezczelna i po chamsku odnosi się do pacjenta. Z gabinetu wyszedłem poirytowany - paradoksalnie, jak na wizytę u neurologa. Konsultacja odbywa się w ekspresowym tempie a pani doktor nie daje nawet pacjentowi czasu na pełne opisanie swoich dolegliwości. Odradzam umawiania wizyt.

Neurolog Ewa Król - arogancka, protekcjonalna, bezużyteczna. Jeśli jest pani tak niesamowitym jasnowidzem, że przed otwarciem ust pacjenta jest pani już w stanie wydać lekarską opinię „nic mu nie jest” i jeśli zejście z oddziału na izbę przyjęć jest aż tak niewygodne i poniżające dla pani osobistości, to polecam zmienić pracę i zostawić tę pozycję osobie z większym powołaniem i empatią do pacjenta. Nikt na izbę przyjęć dla przyjemności nie trafia, żeby sobie postać w kolejce cierpiących ludzi.

NIE polecam wizyt u Pani doktor, jako lekarz jest arogancka i nie podchodzi do problemu pacjenta poważnie.

Miła osoba i kompetentny lekarz. Ma dobre podejście do problemu pacjenta. Jest skuteczna w leczeniu.

Miła osoba i kompetentny lekarz. Ma dobre podejście do problemu
pacjenta. Jest skuteczna w leczeniu.

nie interesują ją jej pacjenci, nie wie nawet jak się nazywają...

nie interesują ją jej pacjenci, nie wie nawet jak się nazywają...

BARDZO dobry lekarz .Leczę się jusz długo u PANI doktor Ewy Król jestem bardzo zadowolona Bożena Kaczmarzyk

BARDZO dobry lekarz .Leczę się jusz długo u PANI doktor Ewy Król
jestem bardzo zadowolona

Bożena Kaczmarzyk

nie polecam, złe podejście do pacjenta i problemu.

nie polecam, złe podejście do pacjenta i problemu.

zachowanie pani doktor odbiega znacznie od przyjętych norm w relacjach pacjent-lekarz.jest arogancka,pacjenta traktuje jak intruza.może przyjmując prywatnie zachowuje się poprawniej,ale nie każdego stać na prywatne leczenie.

polecam jest swietnym lekarzem szuka przyczyny choroby a to jest bardzo wazne a nie wciemno przypisuje leki

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza będąc na izbie przyjęć w szitalu nawet nie raczyła zbadac mojej babci tylko dała relanium i puściła do domu a stan zdecydowanie sie pogarsza więc jako lekarz podeszła bardzo nie kompetentnie do pacjenta to jest jej świetym obowiązkiem tym bardziej jeżeli babcia 2 razy straciła przytomność w domu po prostu jej sie nie chciało zbadać babci