dr Ewa Krzemkowska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Witam. Bardzo kompetentna osoba. Miła i uprzejma , podejście do choroby i pacjenta na 100% . Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Witam.
Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Pełna informacja o chorobie, leczeniu i lekach, w porównaniu do wizyty u innego lekarza (na tym rankingu ocenianego ok 1.5pkt) to niebo a ziemia.

Polecam Panią Doktor w 100%,a byłam już u kilku lekarzy endykrynologów i żaden nie był tak kompetentny jak Pani Doktor,jedyny minus to duże kolejki i długi czas oczekiwania w poczekalni ,ale warto poczekać i mieć pewność że trafiło się w bardzo dobre ręce ,polecam.

Witam,jestem po wizycie u dr Krzemkowskiej i jestem bardzo, bardzo zadowlona. Przede wszystkim ilosćia czasu jaki poswieca kazdemu pacjentowi, mimo ogromnej kolejki przed gabinetem. Dokladnie zapoznala sie z moim przypadkiem, przeanalizowała wszytskie dotychczasowe wyniki i zaproponowala leczenie. Lekarz, u ktorego bylam rok temu stwierdził, ze wszytsko samo ustapi bez leczenia a tymczasem choroba postepowala. Jestem jej bardzo wdzieczna i polecam ja z pelnym przekonaniem. Koszt wizyty adekwatny do poświeconego czasu. Naprawde warto!

Lekarka bardzo kompetentna i wspolczulna z chorym. Serdecznie polecam!

Lekarka bardzo kompetentna i wspolczulna z chorym. Serdecznie polecam!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog dziecięcy Toruń"?

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz