lekarz Ewa Kurzajewska

Zawsze idiotów nie przegadamy, durni są ludzie, którzy mają negatywną opinię na temat ś.p Pani doktor Kurzajewskiej. Pewnie wam moherowe berety nie poświęcała czasu, bo ten czas poświęcała ludziom potrzebującym pomocy, stąd te negatywne opinie. Ewa Kurzajewska była wspaniałym lekarzem i wartościowym człowiekiem, bo robiła to co kochała czyli pomagała ludziom. Nie jestem jej pacjentką, ba nie byłam ale widziałam jej zaangażowanie. Nie raz w przychodni przemykała obok mnie. Świeć Panie nad jej duszą

Nie mam żadnych zastrzeżeń - uprzejma i kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku. Polecam Panią Doktor!

Dokładna, życzliwa czego więcej wymagać od lekarza.

Dokładna, życzliwa czego więcej wymagać od lekarza.

Witam! P. Ewa Kurzajewska jest mila i nigdy nic zlego nie mozna o niej powiedziec. Ale napewno nie to ze jest nerwowa i jaki ma humor tak przyjmie pacjenta wcale tak nie twierdze jak twierdze wrecz odwrotnie. Jestem jej pacjentem od dluzszego czasu ale nie zauwazylem nic niepokojącego wrecz przeciwnie jest wesola i madra p. doktur czasami tylko ma zmiany nastrojowe ale do tego mozna sie przyzwyczaic. Zreszta jak kazdy polak w tym kraju. I mozna do niej przychodzic ja ją polecam.

Witam!
P. Ewa Kurzajewska jest mila i nigdy nic zlego nie mozna o niej powiedziec.
I mozna do niej przychodzic ja ją polecam.

Odradzam. Jak trafisz na zły humor a tak jest prawie zawsze to będziesz potraktowany jak g...o, niestety... Prosząc ją o skierowanie nie zapomnij dokładnie powiedzieć do jakiego specjalisty chcesz iść bo ona chyba nie wie że są różnice np. pomiędzy chirurgiem a chirurgiem ortopedą.... tylko znowu będzie problem bo jak jej zwrócisz uwagę to lepiej nie pisać co się nasłuchasz....Ogólnie masakra jest z tą kobietą i szczerze odradzam. Może mnie nie lubi i dlatego miałem z nią problemy ale wątpię , że tylko ja i przedmówcy ( z jednym wyjątkiem ) mieli z nią problemy.

Pani doktor traktuje pacjentów jak towar, który przechodzi przez gabinet. Zobaczyć, wypisać recepty i wynocha. Brak jakiejkolwiek możliwości dialogu. De tego jest arogancka i nieuprzejma. Zdecydowanie odradzam wizytę u tej Pani.

Ja niestety nie mogę napisać takiej oponie jak osoba wyżej:( Chamstwo i brak kultury to mało powiedziane - ale może dlatego że jestem młody 24-lata student więc lekarz inaczej podchodzi, szkoda.. z przychodni na witosa polecam dr Korczak!

Po przeniesieniu się do Przychodni pierwsze spotkanie z Pania Doktor przeszło moje wszelkie oczekiwania! Jestem przelekle chora i od wielu lat mam okazje do spotkan miej czy bardziej miłych z lekarzami. Pani Doktor! Jest Pani wspaniałym człowiekiem, przemiłym i można każdemu pacjentowi zyczyć takiego potraktowania, jakie było moim udziałem. Z przyjemnością zgłoszę się do kontroli bez tego strasznego uczuci, że jestem intruzem. Wizyta u Pani Doktor to i przyjemność i Jej prpfesjonalizm. Więcej takich lekarzy na Witosa i w innych Przychodniach dla nas zdołowanych tak niesprawiedliwymi opiniami o nasze służbie zdrowia.