lekarz Ewa Kwiecińska

Internista, Diabetolog

Lekarka której można zaufać nie rozumiem tych konkurencyjnych złych opinii. na przykładzie moim i moich znajomych to śmiało daje 10 na 10 .zdrowia Pani doktor życzę.

Lekarka której można zaufać nie rozumiem tych konkurencyjnych złych opinii.

Polecam Panią Doktor z całego serca, nie tylko świetny specjalista ale również wspaniały empatyczny człowiek z ogromna wiedzą.

Lekarka, która zwraca się do pacjentów „niech zrobi, niech przyniesie, niech wejdzie”. Bardzo narusza przestrzeń osobistą. Nie polecam.

Wspaniala Pani doktor szukam jej dużo serdeczności miałam insulinę wyleczyła mnie potrzebuję jej leczenia dlatego jej szukam.

pani doktor bardzo mila wszystko tlumaczy dobiera leki ktore naprawde skutkuja oby takich lekarzy bylo wiecej pozdrawiam