lekarz Ewa Łabędzka

3,4
3,3
3,1
3,3

Jestem bardzo zadowolony. Pani Łabędzka widać, że jest fachowcem w tym co robi... Leczyłem się u innych lekarzy i nic a tutaj... PO PIERWSZYM MIESIĄCU WIDAĆ EFEKTY! GORĄCO POLECAM KAŻDEMU!

Cudowny lekarz, przyjeżdżam specjalnie z innego miasta. Miła sympatyczna, cierpliwa, wszystko wytłumaczy. Polecam!

Polecam!

Raczej zawsze ma zły humor i jest nieuprzejma, nawet prywatnie robi wielką łaskę a nawet odmawia niejednokrotnie.Oczywiście to pacjenta wina, że nie umie przyjśc na czas i poradzic sobie z chorobą.

Nie wiem, skąd te komentarze, chociaż zanim poszłam do Pani doktor też je czytałam, ale ja jestem zadowolona. Rewelacyjna leczyłam się we Wrocławiu i bez efektów, a tu jak ręka odjął i nie patrzy, aby naciągnąć, tylko wyleczyć. Zachwycona jestem i szczerze polecam.

Nie rozumiem opinii poprzedników, pani Ewa Łabędzka to bardzo dobry fachowiec, w pełni jestem zadowolony z Jej usług. Polecam każdemu tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Namysłów"?

None
ulica Kościelna 2