lekarz Ewa Łabędzka

Dermatolog, Wenerolog

Najlepsza dermatolog, zawsze mi pomogła z każdym problemem skórmym, bardzo miła i kompetentna. Żaden pediatra nie potrafił pomóc mojemu maleńkiemu dziecku, 2 miesiące męczarni przez złe diagnozy, pani dermatolog zdjagnozowała poprawnie już od wejścia, jestem jej naprawdę bardzo wdzięczna

Korekta oceny w moim poprzednim komentarzu dotyczacym wizyty mojej 84-letniej Mamy u pani Labedzkiej. Mama wrocila do domu zszokowana brakiem zrozumienia i nieuprzejmoscia pani Labedzkiej. Czula sie winna, ze przyszla 'zawracac glowe' pani Labedzkiej, a miala przeciez do niej skierowanie!

Lekarka bardzo nieuprzejma. Mama, 84 lata, dostala do niej skierowanie od lekarza rodzinnego. Pani Labedzka spojrzala na odleglosc na zakazenie skory u Mamy i z pretensjami skarcila Mame, mowiac po co tu do niej przyszla! Tym problemem skornym powinna sie zajac lekarz rodzinny (dr.Pawelczyk, rownie nieuprzejma,wypisala skierowanie nie ogladajac nawet rany). Tak wiec Mama po wizycie u dwoch lekarek wrocila do domu zszokowana i bez jakiejkolwiek pomocy lekarskiej!

Jestem bardzo zadowolony. Pani Łabędzka widać, że jest fachowcem w tym co robi... Leczyłem się u innych lekarzy i nic a tutaj... PO PIERWSZYM MIESIĄCU WIDAĆ EFEKTY! GORĄCO POLECAM KAŻDEMU!

Cudowny lekarz, przyjeżdżam specjalnie z innego miasta. Miła sympatyczna, cierpliwa, wszystko wytłumaczy. Polecam!

Polecam!

Raczej zawsze ma zły humor i jest nieuprzejma, nawet prywatnie robi wielką łaskę a nawet odmawia niejednokrotnie.Oczywiście to pacjenta wina, że nie umie przyjśc na czas i poradzic sobie z chorobą.

Nie wiem, skąd te komentarze, chociaż zanim poszłam do Pani doktor też je czytałam, ale ja jestem zadowolona. Rewelacyjna leczyłam się we Wrocławiu i bez efektów, a tu jak ręka odjął i nie patrzy, aby naciągnąć, tylko wyleczyć. Zachwycona jestem i szczerze polecam.

Nie rozumiem opinii poprzedników, pani Ewa Łabędzka to bardzo dobry fachowiec, w pełni jestem zadowolony z Jej usług. Polecam każdemu tego lekarza.

Pani Ewa Łabędzka nie spełniła moich oczekiwań.

Pani Ewa Łabędzka nie spełniła moich oczekiwań.

Niestety jest to jedyny dermatolog w Namysłowie. Ta Pani to porażka. Nie dość, że nieuprzejma, podchodzi do pacjenta tak, jakby robiła mu wielką łaskę, w pewnym momencie zaczęła na mnie krzyczeć za to, że nie zauważyła czegoś... Poza tym nie wyleczyła. Żenada, porażka, wielki negatyw!