lekarz Ewa Łaszewska-Maj

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Jest świetną specjalistką, mam doswiadczenia z innymi dentystami (złe) Mamduże problemy z zębami i kosćmi szczęki, ale Pani doktor byla zawsze w stanie mi pomuc. Polecam

Musialam chirurgicznie wyrwać ósemki. We Wrocławiu przez przypadek trafiłam do Pani Łaszewskiej-Maj. Umówiłam się z nią w gabinecie w Nysie, bo mam tam zdecydowanie bliżej. Koszt wyrwania jednego zęba miał wynosić w granicach 200-300 zł. Po wyrwaniu okazało się, ze mam zapłacić prawie 900 zł. za dwa zęby! Jedyna rada jaką otrzymałam to przykładanie lodu na opuchliznę. Byłam spuchnięta i sina przez ponad tydzień, nie mogłam nic jeść, cały czas zażywałam Ketanol. Zdjęcie szwów było bardzo bolesne. Do pozostałych zębów koleżanka poleciła mi innego chirurga i to był strzał w ...

Do pozostałych zębów koleżanka poleciła mi innego chirurga i to był strzał w 10! Po wyrwaniu tamtych zębów (gdzie Pani Łaszewska stwierdziła, ze wyrwanie tamtych będzie gorsze dlatego zostawi je na drugi raz) opuchlizna zeszła po dwóch dniach. Siniaka nie było wcale. Szwy samorozpuszczajace się, znieczulenie laserowe i to za 1/9 tamtej kwoty. dostałam specjalny płyn do płukania, antybiotyk, milion rad. Mimo, ze jest przemiłą kobieta i ma wiedzę, nie polecam Pani Łaszewskiej i na pewno do niej nie wrócę!

A ja znam, aż za dobrze Panią dr. Ewę:) i powiem Wam jak jest:) Jest niezwykle utalentowaną osobą, wybitną w swoim fachu, z fantastycznym wynikiem, o własnych siłach ukończyła uczelnię ale zawsze gdzieś jest haczyk:) jak ją znam, to przez osobiste niesnaski ma czasem humory:))), które doskwierają pacjentom, ale gwarantuję, JEST FACHOWCEM W SWOJEJ DZIEDZINIE na 5+ !! Lola

Swietny lekarz, dokladna, kompetentna, wie co robi i sie ''ceni''. Ale to pewnie nie podoba sie innym pacjentom. Jak ktos chce tanio to na nfz.

zdecydownie nie zgadazam się z ponizszymi negatywnymi opiniami! Pani doktor Łaszewska to to bardzo dobra specjalistka, ma podejście zarówno do dorosłych pacjentów jak i dzieci. Jest świetnym chirurgiem, leczy sie u niej cała moja rodzina i wielu znajomych i wszyscy sa bardzo zadowoleni, nigdy nie była nieuprzejma, personel rownież bardzo miły zdecydowanie polecam tego lekarza Pani doktor bardzo dokładnie i szczegółowo podchodzi do każdego przypadku.

zdecydownie nie zgadazam się z ponizszymi negatywnymi opiniami!
nieuprzejma, personel rownież bardzo miły
zdecydowanie polecam tego lekarza
Pani doktor bardzo dokładnie i szczegółowo podchodzi do każdego przypadku.

Niestety zdecydowanie nie polecam!!! Nie skupia wystarczająco uwagi na pacjencie, ma bardzo zmienne nastroje w wyniku czego pacjent czuje się niepewnie. Co do profesjonalizmu też mam zastrzeżenia. Z dwoma zrobionymi u niej zębami "lądowałem" z powrotem na fotelu. Raz wypadła plomba, raz źle leczony ząb kanałowo i potworny ból. Ponadto niezadowalający efekt wizualny, plomby były w widocznych miejscach.

No niestety lekarz bardzo nieuprzejmy , arogancka kobieta , podczas wizyty skupiona tylko na sobie , lub na pogaduszkach z asystentką< tez nieuprzejma i niezwykle arogancka>.Najgorsze jest jednak to , że wiele rzeczy robi za nia asytentka , a to juz nieporozumienie bo jako pacjent sobie tego nie życzę .Nikomu nie polecam tej Pani , za to dr Bieńka i tego młodego doktorka zdecydowanie tak .

Nie zgadzam się ze złymi opiniami jakie tutaj się pojawiły. Dr Łaszewska jest doświadczonym chirurgiem. Ma właściwe podejście do pacjenta. Jasnym językiem potrafi przekazać właściwą drogę leczenia. Jak na to co robi i co potrafi jest niedroga. Leczę się u niej zachowawczo i implantologicznie. Jest oddanym lekarzem dla pacjenta a nie patrzy tylko na portfel pacjenta tak jest to w innych gabinetach.

Jeden z najdrozszych gabinetow w Nysie, przy pierwszych wizytach Pani b.mila ale po pewnym czasie zrobila sie arogancka i nie ma juz takiego podejscia do pacjentow jak kiedys-"odwala" robote i tyle.Robilam tam plomby bylo ok ale usuwanie osemek bylo rzeznia ze strony tej Pani.Polecam dr.Bienka lub tego mlodego Pana -imienia nie pamietam z tegoz samego gabinetu.

pełen profesjonalizm,kompetencja,uprzejmość,dokładnie przekazuje pacjentowi problem,przedstawia różne opcje leczenia.polecam.