lekarz Ewa Lelito-Walkowiak

Lekarz rodzinny

ok sssssuuuper iiiiiiiiiiiiiiiiiiidddddddddddeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaallllllllllnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaa

Bardzo kompetentny,życzliwy i otwarty na ludzi i ich potrzeby oraz problemy lekarz. Przy tym bardzo ciepła osoba.

Pani Doktor od wielu lat jest moim lekarzem, jest kompetentna ma ludzkie podejście do pacjenta oraz bardzo wyrozumiała przy czym bardzo dużo uwagi poświęca pacjentowi i naprawdę potrafi zdiagnozować pacjenta. Jest przy tym baaaardzo życzliwa i ciepła jako człowiek. Oby wszyscy lekarze brani z Pani doktor przykład, Serdecznie polecam

dr doktor ewa lellito walkowiak to wspaniala kobieta dobry lekarz poprostu nie mam zadnych zastrzezen poprostu ideal kobiety

wspaniały lekarz, kobieta pełna ciepła i uprzejmości,rzeczowo tłumaczy przyczyny i skutki choroby, bez zbędnych próśb i sugestii kieruje na konieczne badania,żeby wszyscy lekarze szanowli tak swoich pacjentów .....

wzbudza zaufanie,dobry lekarz.korzystam często z jej porad i do tej pory nie zawiodłam się. daje skierowania na badania,a jeśli trzeba kieruje do szpitala.w ten sposób uratowała życie mojemu mężowi