lekarz Ewa Lorek

Laryngolog

2,1
2,3

Nie mogę wypowiedzieć się na temat kompetencji Pani doktor, ponieważ nie doczekałam się aby raczyła mnie zbadać. Byłam umówiona prywatnie, czekałam na korytarzu ponad godzinę, dzwoniąc do Pani doktor kilkakrotnie. Dowiedziałam się jedynie, że ma ciężki przypadek. Oczywiście jestem w stanie zrozumieć, że może zdarzyć się coś nieoczekiwanego, ale to nie powinno powstrzymać Pani doktor przed poinformowaniem pacjenta, że będzie musiał czekać bądź, że wizyta w ogóle się nie odbędzie. Po opuszczeniu przychodni zadzwoniłam do Pani Lorek, informując że niestety nie mam czasu czekać w nieskończoność, nie usłyszałam żadnych przeprosin. Zero szacunku wobec pacjenta!

Lecze sie u Pani dr Lorek od 2002r jestem bardzo zadowolona.Mila i dokladna lekarz.Wczesniej w przychodni rodzinnej leczono mnie tylko antybiotykami ktore nie pomagaly,na angine i inne infekcje zapadalam po pare razy w roku.Od kiedy trafilam do dr Lorek wszalkie infekcje ustapily.

Pani doktor jest pracowitą i sumienną osobą w swoich obowiązkach . Bardzo przejmuje się wynikami leczenia . Jest sympatyczna i mimo braku terminu zawsze umawia pacjętów z ostrymi objawami . Jest zawsze punktualna . Proponuję u niej wizyty !

KRZYKLIWA PODSTARZAŁA BEZ ODPOWIEDNIEGO PODEJŚCIA RADZE OMIJAĆ Z DALEKA

KRZYKLIWA PODSTARZAŁA BEZ ODPOWIEDNIEGO PODEJŚCIA RADZE OMIJAĆ Z DALEKA

Czyżby nic się nie zmieniła przez całą swoją "karierę" zawodową ?! Byłam u niej w 1992r i bardzo mnie źle potraktowała. Zarzuciła mi symuację choroby. Mało tego choć nie należę do zaniedbanych osób to palnęła mi w twarz iż moja bluzka nie pachnie najlepiej. Wizyta bezskuteczna. Przypisane leki wywołały reakcje uczuleniowe a moje samopoczucie po ich zażyciu równało się z odczuciami przed-agonalnymi! Nie idźcie do tego babsztyla!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Białystok"?

Anna Molska

Laryngolog dziecięcy