lekarz Ewa Majewicz

1,9
1,8

Lekarka niezwykle uprzejma, serdeczna i pomocna, niejednokrotnie pomogła całej mojej rodzinie w różnych dolegliwościach. Uratowała mnie przed odklejeniem się siatkówki.

Nie polecam brak wiedzy opryslkiwy tak jak by nie wiedziała co robi podejście do pacjenta że to o sobie coś wymyślił

Zgadzam się z wystawionymi opiniami. Lekarka wyraźnie wypalona zawodowo, pacjenci ją irytują i daje to odczuć. Podważa dolegliwości i odpowiada, że to przywidzenia. Z gabinetu wyszłam zniesmaczona. Będę się starała o zmianę lekarza.

Permanentny brak wiedzy w podstawowych chorobach oczu, nie kieruje na dodatkową diagnostykę, tym samym nie jest wstanie stwierdzić stanu faktycznego. Nie zwraca uwagi na opis objawów pacjenta, stawia błędną diagnozę i lekceważy dolegliwości. Nieprzyjazna pacjentowi, opryskliwa. NIE POLECAM !!!

lekarz miły nie słuchający o problemie pacjenta niewierzący w choroby z którymi się nie spotkał (brak wiedzy) uważa że tylko on ma racje, ma swoje zdanie (słusznie) , ale nie interesuje go pomoc tylko szybka obsługa

Wiedza taka sama jak podejście do pacjenta - zerowa. Lekarka bardzo opryskliwa wręcz chamska. Zero jakiejkolwiek diagnozy. Kolejność przyjęć dobiera wedle swojego widzimisie.

Wiedza taka sama jak podejście do pacjenta - zerowa.

Tragedia!!!Pani na pewno nie powinna leczyć!! Znajoma poszła wystraszona z powodu narośniętego włókniaka to dowiedziała się od "wyspecjalizowanej" Pani doktor że skoro samo wyrosło to też samo zniknie,kpina jakaś!!!

Tragedia!!!Pani na pewno nie powinna leczyć!!

Beznadziejna lekarka,pacjent dla niej to jakis intryz-wiedza żadna-nie polecam

Beznadziejna lekarka,pacjent dla niej to jakis intryz-wiedza żadna-nie polecam