prof. Ewa Małecka panas

Gastroenterolog, Gastrolog

Gorąco polecam Panią Profesor. Wizyta w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze, bardzo szczegółowo została przejrzana moja dokumentacja medyczna co do tej pory nie zrobił żaden lekarz. Pani Prof. poświęca dużo czasu pacjentowi ,dobrze tłumaczy co zrobić i jakie badania wykonać.

Byłem na dwóch wizytach u Pani Prof. i jestem bardzo zadowolony. Wyjaśniła wszystkie moje szczegółowe pytania. Jest wybitną specjalistką w zakresie gastroenterologii. Gorąco polecam.

Jest wybitną specjalistką w zakresie gastroenterologii. Gorąco polecam.

„Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.” „Szybko dostałam termin wizyty, obsługa super, pełen profesjonaliz, rzetelne informacje.

Dotarłam do Pani Prof. z polecenia i bardzo jestem wdzięczna. Profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam!

Bardzo pewna siebie, wręcz zadufana w sobie osoba. Pacjenta traktuje lekceważąco, przekonana o swojej racji. Nie zleciła żadnych badań. Wydane pieniądze bez sensu, nikomu nie polecam. Powiedziała żeby przyjść na wizytę kontrolną za 2 tygodnie, kolejnych pieniędzy już na pewno na nią nie wydam. Nie zbadała brzucha, nie ruszyła się zza biurka, jeszcze dzwoniła do kogoś w trakcie wizyty pytając się co ma zrobić. Żal!

Pani profesor jest dobrym specjalistą i stawia trafne diagnozy. Jeśli zaistnieje potrzeba, pacjent otrzymuje skierowanie do szpitala. Można czuć się bezpiecznie, będąc pacjentem Pani doktor.