lekarz Ewa Malicka

Wenerolog, Dermatolog

niestety komentarz nie bedzie pozytywny zdecydowanie za drogo ! Nie Ważne czy pacjent pierwszy czy 50 raz za kazdym razem ta sama cena-jesli nawet chodzi przedłuzenie recepty ktorą uprzejma pani doktor wypisuje na maksymalnie miesiąc czasu (lek ktory biore stosuje sie przez rok)i non stop te same słowa od zagubionej pani z 'rejestracji' 'STÓÓWKE POPROSZEEE'..

Znakomity lekarz. Pani Malicka pomogła mi w dotkliwej chorobie jaką jest łuszczyca, mimo, że od wielu lat kilku innych lekarzy bagatelizowało moje cierpienie. Szkoda tylko, że skuteczne leki na bazie dziegciu zapisane przez Panią doktor są wycofywane z dystrybucji.

Ja nie jestem zadowolona z wizyty, byłam tylko raz w Citomedzie na Curie-Skłodowskiej i nigdy więcej! Pani kazała smarować się balsamem pomimo wyraźnych zmian atopowych.

Niestety nie będzie to pozytywna opinia. Przyszedłem do Pani lekarz w wyraźnymi zmianami chorobowymi widocznymi gołym okiem. Pani stwierdziła że nic mi nie jest - paranoja.

Wizyte u Pani Doktor przebiega w bardzo miłej i przyjaznej pacjentowi atmosferze. Wizyta odbyła się w przychodni CitoMed w Toruniu przy ul. Skłodowskiej-Curie w ramach NFZ. Lekarka pomogła mi uporac się z problemem, z którym wielu lekarzy nie dało rady.

Po prostu rewelacyjna!!! Leczenie trafione na 100%, a do tego bardzo miła. Polecam wszystkim.

Naprawdę zdziwiłam się czytając powyższe opinie, bo moje odczucia były zupełnie inne. Z panią doktor miałam do czynienia kilka razy w Citomedzie na Sklodowskiej i musze powiedzieć, że zupełnie nie potrafiła mi pomóc, a za 4 czy 5 razem stwerdział, że jesli rzadna z poprzednich maści mi nie pomaga to muszę sama szukać powodu egzemy i jak ją złagodzić. Tak się zraziłam, że już więcej do neij nie pójdę choćby mi ta egzema na całej skórze się rozprzestrzeniała... Zdecydowanie na nie!

Miła i uprzejma pani doktor. Ma spokojne usposobienie, co uważam za duża zaletę u lekarza. Stawia trafną diagnozę i dobiera odpowiednie leki. Odczuwa się zainteresowanie z jej strony. Odpowiada na zadane pytania. Poza tym jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem co oczywiście bardzo się liczy w tym zawodzie :) tzw. lekarz z powołania :-) Polecam.

Lekarz udzielił porady profesjonalnie.Ponieważ były wątpliwości, skierowała na dodatkowe badania. Polecam

Najlepszy dermatolog, u jakiego dotychczas byłem. Poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi. Połączenie profesjonalizmu i ludzkiego podejścia. Życzyłbym sobie spotykać tylko takich lekarzy na swojej drodze.