lekarz Ewa Marciniak

Psychiatra, Psychoanalityk

1,6

Totalnie nie polecam! WIELKA PANI doktor, która nie ma za grosz empatii. Zamiast pomagać pacjentowi ciągnie go mentalnie w dół. Pacjent wychodzi z łzami w oczach i brakiem poczucia własnej wartości. Uważajcie, a Pani życzę nabrania ludzkich uczuć. Pozdrawiam.

Nie polecam, nie uprzejma kobieta ,wszystko od razu skreśla ,nawet nie próbuję doradzić, nic mądrego od niej nie usłyszałem tylko same dołujące słowa ,przepisuje leki nie stawiając diagnozy i nie mówiąc pacjentowi od czego sa te leki wgl.

Pani doktor Ewa Marciniak to bardzo empatyczna i przyjazna dla pacjenta osoba. Odniosłam wrażenie, że bardzo lubi swoją pracę. Leki przepisuje po wnikliwym wywiadzie i ze szczególną troską aby były to leki nowej generacji, po których pacjent odzyskuje dobrostan psychiczny. Panią doktor wyróżnia wielki szacunek i uwaga dla pacjenta i dzięki temu pacjent w pełni odczuwa swą podmiotowość podczas wizyty lekarskiej. Polecam wszystkim zlęknionym i potrzebującym profesjonalnej pomocy Panią doktor Ewę.

Byłam kiedyś u tej Pani doktor ( z nfz więc poświęciła mi czas) I było to wyjątkowo przykre doświadczenie. Jest to bezczelna osoba która popełnia szereg błędów w sztuce. Nie polecam nikomu zwłaszcza osobom z zaburzeniami nastroju bo ona potrafi człowieka zmiażdżyć. Zastanawiałam się nad złożeniem skargi , ale to już było parę lat temu, gdyby ktoś jednak chciał to zrobić podpiszę się obiema rękami.

Pierwszy raz trafiłam na tak nieprzyjemnego lekarza. Pani doktor w ogóle nie jest zainteresowana stanem zdrowia swojego pacjenta. Właściwie od razu zabiera się za przepisywanie leków nie zbierając żadnego wywiadu - smutne. Nie miałam możliwości opowiedzenia o swoim problemie, bo Pani doktor zwyczajnie nie chciała mnie słuchać. Dostałam receptę i informację, że mam przyjść za tydzień. Chodziło pewnie o to, żebym znowu zapłaciła 150zł. Poza tym jest bardzo nieuprzejma, traktuje pacjenta z góry. Nie polecam, a właściwie zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Zgadzam się z przedmówcą. Byłam kiedyś na wizycie w Medicenter. Dramat. Niemiła straszna baba. Miała mi za złe, że zajęłam jej czas. Nie polecam nikomu, kto potrzebuje pomocy,

Zdecydowanie nie polecam! Ta pani to naciągaczka. Wizyta kosztowała 150 złotych a trwała może góra 10 min. Nie była zainteresowana moim problemem. Od razu dała mi receptę i L4. Poinformowała, że przysługuje mi około 2 miesiące na L4 ale może mi dawać co tydzień tygodniowe. Rozumiem, że chodzi o to żebym co tydzień płaciła. Nie polecam zdecydowanie. Poza tym nie miła, nie uprzejma. Traktowała mnie z góry i miałam wrażenie że śmieje się z moich problemów. Bagatelizowała moje sprawy. Jak najdalej od takich lekarzy