lek. dent. Ewa Matuszak

2,4
2,4
2,6
2,2

Absolutnie odradzam! Najgorszy dentysta w Opolu! Kanałowe w wykonaniu Pani Doktor skończyło się pękniętym zębem wzdłuż i wielomiesięcznymi komplikacjami. Niedziałające znieczulenie - kanałowe robione "na żywca". Trzymać się od tej "dentystyki" z daleka! Nie polecam!

Tra-ge-dia jeśli chodzi o leczenie kanałowe. Złe opinie dla tej dentystki nie biorą się znikąd. Po co zabiera się za leczenie kanałowe, skoro kompletnie nie ma o tym pojęcia. Z dwóch zaatakowanych kanałów, zalepi jeden i tyle. A później jak pacjent przychodzi z bólem tegoż zęba to wmawia że nie ma prawa nic boleć bo ząb wyleczony. Omijać szerokim łukiem jeśli w grze wchodzi ''kanałówka".

Po co zabiera się za leczenie kanałowe, skoro kompletnie nie ma o tym pojęcia.
Omijać szerokim łukiem jeśli w grze wchodzi ''kanałówka".

Bardzo dobry lekarz! Polecam wszystkim i dziwię się tym wpisom... No ale to internet i trzeba przesiewać info

Kanałowe w dwóch zębach zrobione nie do końca. Teraz mam stany zapalne w dwóch zębach i muszę robić powtórne kanałowe. Nie polecam nikomu!!!!!!! Dzisiaj się poplakalam po tym jak inny dentysta zrobił mi rtg a tam zapalenie

Odradzam, jedyna zaletą jest cena! Pani asystentka jest bardzo nieuprzejma, dodatkowo do leczenia wykorzystywane są najtańsze produkty o bardzo słabej jakości. Jednak to wszystko nic przy... wszechobecnym brudzie w gabinecie. Absolutnie odradzam i z pewnością tam nie wrócę. Sympatyczna Pani Doktor w tej sytuacji nic nie zmienia.

Dramat! Odradzam każdemu! Kanałowka leczona w 5 min. Bez zdj RTG, zmienialam lekarza, przed zabiegiem u niego prosił o zrobienie zdj rtg no i..... z 3 kanałów zęba zrobiła 1.. z 1 zęba wyleciała nie plomba a zab się przelamal na pol, następnie wyleciał i został korzen... leczylam się u niej z czasu a nawet mi nie powiedziała że mam do wyrwania 4 osmeki chirurgicznie i na 2 zebach zrobiły się torbiele. Cieszę się,że trafiłam na obecnego lekarza który zna się na rzeczy! Nie polecam i będę każdemu odradzac

Zdecydowanie nie polecam. Lekarka poświęca 10 min na wyleczenie zęba. Robi to byle jak. Z jednego zęba wyleciała mi plomba, za która Pani doktor kazała sobie zapłacić ponad 100 zł.... Drugiego zęba "wyleczyła" tak, że połowę zostawiła (ubytek się powiększył) przy okazji zrobiła (w ciągu 10 min) zęba obok..wszystko fajnie tylko one nie leżały ściśle obok siebie i wypełnienie z przerwy wbilo mi się głęboko w dziaslo. Ostatni ząb, który robilam u tej wspaniałej Pani doktor też oczywiście do poprawki :) zrobiła byłe jak i pod wypełnieniem widać ubytki. Dodam, że moje zęby nie są w strasznym stanie...wystarczyło trochę dokładności i staranności... Ale ta bardzo "zapracowana" Pani doktor poświęca 5 min na wyleczenie zęba. Radze się zastanowic jeszcze raz każdemu kto chce zacząć leczenie...

Nie idźcie tam! Jestem w szoku, że też to przeżyliście! Leczyła mi zęba kanałowo bez zdj RTG. Jak się okazało w innym gabinecie odwaliła totalną fuszerkę. Wypełniła jeden kanał z trzech i to jeszcze nie do końca! No co za porażka teraz muszę leczyć ponownie tego zęba ( i tak jest ledwie do odratowania) i zapłacić za to pół tysiąca.... Nigdy nie pójdę do tej kobiety choćby mi zapłacili, ewentualnie żeby jej wręczyć pozew sądowy!

Widze ze nie jestem sama. Kanal wypelniony do polowy, pozostale 2 wcale nie wypelnione. po roku bol kosmiczny, zapalenie okostnej, 3 antybiotyki. Pani na pogotoiu byla pod wrazeniem takiego partactwa ze wydusila ode mnie nazwisko pani dr azeby przypadkiem ktos z jej znajomych do niej nie trafil. poza tym ze kupe kasy w plecy niestety zeba nie dalo sie uratowac mimo baaardzo profesjonalnego leczenia-organizm go obliznil, odrzucil, jakies polipy sie porobily, tragedia... moze najprostrze ubytki leczy dobrze, kanal to czara magia dla tej pani.

super, super , super! Chodzę już ze trzy lata, zawsze z pozytywnym skutkiem, tanio, miło i profesjonalnie. Poleciłam znajomym- wszyscy są zadowoleni.