lek. dent. Ewa Mazurek

Super dentystka, bardzo dokładna, bardzo dobrze potrafi opisać problem i samą metodę leczenia, polecam!!!

Chciałabym polecić serdecznie ten gabinet stomatologiczny. Jestem bardzo zadowolona z jakości pelnionych tam usług. Fachowe i troskliwe podejście do pacjenta, profesjonalny sprzęt i życzliwość personelu. Protetyka to na 100% ;) Cała moja rodzina leczy się w tym gabinecie i nie chcą słyszeć o innym :) Bardzo polecam. Pozdrawiam Panią Martę i cały personel. Jola S.

Bardzo fajny gabinet, trafiłam z polecenia koleżanki. Miałam dużo do leczenia, ale dr Mazurek fachowo wszystko rozłożyła w czasie i bardzo dobrze to zniosłam. Kobieta z powołania, dziękuję serdecznie i pozdrawiam, Cecylia.

Jestem pacjentką Dr Ewy Mazurek od kilku lat, bardzo profesjonalna, życzliwa, uzgadnia i wybiera najlepszy wariant usługi dla pacjenta, pod każdym względem - kolejności, czasu i możliwości finansowych, tłumaczy sposób wykonania, uspokaja uprzedzając wykonywane czynności, gabinet obecnie jest pięknie odnowiony, pracujące tam osoby bardzo przyjazne dla każdego pacjenta, wszystko super profesjonalne, z uśmiechem i życzliwością, wizyta w tym gabinecie to przyjemność, serdecznie pozdrawiam, polecam każdemu i najbardziej bojącym się dentysty,

fachowa, kompleksowa i skuteczna pomoc w leczeniu zebow, lekarka polecana przez wielu pacjentow rowniez dla tych najmlodszych. Przez pania Ewe przestalam sie bac dentystow a moj mąż nawet polubil wizyty :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DentMedica" Marcin Kalinowski
Iwaszkiewicza 61/1