lek. med. Ewa Mężyk

Bardzo polecam dr. Mężyk. Prowadzi moją ciążę. Ma bardzo indywidualne podejście, świetną pamięć do pacjentek. Wizyta w gabinecie ma charakter bardzo sympatyczny i "koleżeński". Bardzo delikatnie przeprowadza badania. Jeszcze raz POLECAM

Wspaniała Pani Doktor. Oddana swojej pracy i pacjentkom, serdeczna, kompetentna, starająca się zawsze wszystko dokładnie wytłumaczyć jeżeli coś budzi wątpliwości. Poświęca tyle czasu ile trzeba nie ogranicza się do tzw. 5 min. Jest to Lekarz godny polecenia do prowadzenia ciąży jak i do standardowych wizyt. Jest to lekarz, który praktykuje w szpitalu na Zaspie.

Bardzo mila owszem, tu się zgodzę i polecam wszystkim paniom lubiącym mile pogawędki i komentarze na temat mody. Radze natomiast unikać pani doktor jeśli chodzi o prowadzenie ciąży. Bardziej zainteresowana tym co masz na sobie niż objawami i wynikami z którymi przychodzisz. Podczas ciąży trafiłam do szpitala pod koniec pierwszego trymestru, lekarze byli zdumienie ze do tej pory nie mam jeszcze założonej karty ciąży i ze lekarz prowadzący nie zlecił jeszcze podstawowych badan. Nie chce tu wytykać wieku pani doktor bo znam wielu młodych i kompetentnych lekarzy, może to bardziej chodzi o niedojrzałość do zawodu i odpowiedzialności jaka na nim spoczywa.

Jestem pacjentką Pani dr. Ewy Mężyk.Pani dr.jest dokładna, rzeczowa, profesjonalna- lekarz z powołania.Zastanawia mnie negatywna opinia z dnia 16.12.11, 0pinia z 09.04.13. oraz komentarz z dnia 09.04.13. do opinii dnia 09.01.13.Kiedy przeanalizowałam te wpisy doszłam do wniosku,że pisała ta sama osoba, która jest przesiąknięta nienawiścią, wydaje się Jej że zna się na wszystkim a szczególnie jest ekspertem z zakresu ginekologii i położnictwa.Nie zdaje sobie sprawy, że swoimi wpisami naruszyła godność osobistą lekarza, anonim nie chroni Jej od odpowiedzialności karnej. Zasugeruję Pani Doktor, aby wystąpiła wobec tej Pani na drogę prawną.

Bardzo miła kobieta (a to jednak ważne przy tak intymnej dla kobiety wizycie ;P ).Miałam problem z brakiem miesiączki po odchudzaniu i dzięki leczeniu po 6 miesiącach miesiączka wróciła.Pani doktor wszystko mi dokładnie wyjaśniła i zbadała, nie kazała sie denerwować.Wcześniej byłam u innej lekarki (prywatnie) ktora skieorwała mnie na drogie badania i nie dała gwarancji czy te wystarcza, a jak zapytałam "co jeśli nic te badania nie wykazą?" to odp " to bedziemy sie bawic dalej" .Dla tej Pani widocznie moje pieniądze to niezła zabawa(dr Chwastek)

Miła, inteligentna, kompetentna, dokładna i dociekliwa, skromna, uprzejma,do każdej osoby podchodzi indywidualnie,uczuciowa i delikatna,chociaż jest młodą lekarką polecam każdej kobiecie, najlepiej młodej przyszłej mamie do prowadzenia ciąży. Myślę, że sprawdzi się w swojej specjalizacji u każdej pacjentki... Mam nadzieje,że kiedyś będziemy przyjaciółmi... Pozdrowienia i Polecam.

Mam nadzieje,że kiedyś będziemy przyjaciółmi... Pozdrowienia i Polecam.

Pani Mężyk jest młodą, roztargnioną i niedoswiadoczoną osobą, jeszcze musi sie wiele nauczyc. Nie polecam, szczegolnie jesli chodzi o prowadzenie ciązy - nie podchodzi kompleksowo do problemu, nie dziala zachowawczo. Nieprofesjonalna i zabobonna.

Nie wiem jak zachowuje sie na wizycie prywatnej, ale w szpitalu radze jej unikac

Co do prowadzenia ciazy, a jest to moja pierwsza ciaza, szczerze polecam. Kompetentna, mila, indywidualnie podchodzi do kazdej pacjentki, wszystko dokladnie tlumaczy, zawsze znajdzie dodatkowy czas jesli jest to niezbedne. Nie wiem jak wyglada praktyka pani doktor w szpitalu (czytalam 1 nieprzychylna opinie) bo nie mialam przyjemnosci ocenic ale jesli decydujecie sie panie na prowadzenie ciazy to z wlasnego doswiadczenia szczerze polecam. Ania

Pani doktor jest przemiłą osobą! Wizytę u Pani doktor można równać do atmosfery wizyty u koleżanki. Poza tym oczywiście dokładnie potrafi wszystko wytłumaczyć i odpowiada na każde zadane pytanie. I co ważne, bo mało który lekarz jest do tego skłonny, potrafi skonsultować się z innym lekarzem by rozwiać najmniejsze wątpliwości. Polecam - chociaż może źle robię, bo przez to jeszcze bardziej zwiększą się do Pani Doktor kolejki ;)