lekarz Ewa Mielniczuk

Pani Doktor jest niesamowicie sympatyczną, miłą, kompetentną osobą. Fachowcem w swojej dziedzinie, z niezwykłym zainteresowaniem i empatią poświęca czas pacjentom.

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji pani doktor.Nigdy nie wyszłam z gabinetu nieusatysfakcjonowany.Pomimo dużej ilości pacjentów, pani doktor zawsze udzieli wszelkich informacji.Leczy od lat moją mamę, ktora też jest w pełni zadowolona.

Pani dr Ewa Mielniczuk- to niewątpliwie wybitna specjalistka-praktyk w dziedzinie leczenia jaskry- chyba pod tym względem stanowi na Śląsku elitę lekarzy w tym zakresie. Wielka wiedza, fachowość, doświadczenie, przy tym wysoka kultura osobista. Pracuje na ten moment, niestety tylko Klinice na Ceglanej, dlatego z tego powodu ma ograniczone możliwości poświęcenia pacjentowi więcej czasu i wytłumaczenia mu zawiłości choroby- ale to nie jej wina tylko systemu w Polsce i chyba wina Zarządu Kliniki na Ceglanej- który przedkłada jakość leczenia i podejścia do pacjentów nad pieniędzmi z NFOZ - czego skutkiem jest po 150 pacjentów dziennie- dla których lekarze mają średnio ok. 2,5 minuty czasu. Od momentu odejścia prof. Gierek- klinika ta jest po prostu fatalnie zarządzana: kolejki do Rejestracji, Kolejki do Lekarzy, Kolejki do badań- na koniec kolejki do Zapisów na terminy- czyli: cały dzień z głowy. Do tego brak w Klinice choćby stanowisk z wodą mineralną, mała ilość ławek i krzesełek- dopełniają czarę goryczy z wizyty w tej Klinice.
Tacy lekarze, jak dr Mielniczuk, dr Pawłowska, dr Śpiewak- stanowią dowód na to, że można inaczej funkcjonować i obsługiwać pacjentów dbając o renomę tej Kliniki- stąd olbrzymie pretensje do Dyrekcji za brak umiejętności w zarządzaniu Kliniką !

Fantastyczna Pani dr. Leczę się u niej od kilku już lat z wspaniałym skutkiem, unikając zabiegu chirurgicznego. Teraz też rozpoczęło u niej leczenie moje dziecko i wreszcie może będzie ono przebiegało tak jak powinno przy jej chorobie.

Pani dr Ewa Mielniczuk jest fantastycznym lekarzem. Bardzo kompetentna, łagodna, ciepła - nie męczy pacjenta, a przede wszystkim stara się go zrozumieć. Uważnie słucha,dokładnie pyta, nie tylko o oczy, ale tez o sposób życia,o pracę, o inne choroby. Przegląda dokładnie kartotekę, staranna, z wyjątkową cierpliwością tłumaczy. Kobieta o szczodrym sercu. Szkoda tylko, że pod jej gabinetem są wciąż taaaakie tłumy pacjentów, bo to oznacza dla nas wielomiesięczne oczekiwanie na następny termin wizyty.Ale tłumy te mówią same za siebie.... iż leczy nas fachowa i wspaniała osoba. Dziękuję.

To chyba jedyna osoba - taka literacka Pani Judym - wśród wielu okulistów. Pracuje tylko publicznie poświęcając ludziom czas, siły, i wszystko. Totalny bałagan w Klinice w Katowicach zaowocował tym, że nic o niej nie wiedziałem do momentu gdy nie poszedłem na konsultację prywatną do również genialnego i wspaniałego lekarza - dra Cywińskiego. To on uwzględniając moją chorobę skierował mnie do Pani dr Mielniczuk, a powinienem tam trafić od razu po I wizycie w Katowicach, ale lepiej późno niż wcale. Pani dr Ewa jest wspaniałym lekarzem. Niezwykle kompetentna, każdy ruch ...

Pani dr Ewa jest wspaniałym lekarzem. Niezwykle kompetentna, każdy ruch przy badaniu głęboko przemyślany - nie męczy pacjenta, wie co robi. Dokładnie czyta historię, staranna, uważna, wszystko wspaniale tłumaczy. Podejmuje konkretne działania. Niezwykle uprzejma i ma wielkie serce do tego całego tłumu przed gabinetem i do każdego z osobna. Należy również pochwalić malutką pielęgniarkę - bardzo miłą, uprzejmą, staranną - która przygotowuje do badań u pani Doktor.
To niesamowite, że w publicznej służbie zdrowia zdarzają się takie Skarby. 10000 lat dla Pani Doktor i wiele należnej wdzięczności od pacjentów.

Jestem pod wrażeniem możliwości "przerobowych" Pani Doktor! Byłem, widziałem, podziwiam i szanuję to co robi! To dzięki Niej jestem już po operacji jaskry! Czuję się dobrze i wszystkim pacjentom Pani dr Ewy Mielniczuk tego życzę!

Pani dr jest bardzo pracowita i uprzejma i naprawdę przy tej ilości przyjmowanych pacjentów nie marnuje czasu. Niższe oceny w poszczególnych kategoriach mogą wynikać ze zwykłego braku możliwości poświęcenia pacjentowi więcej czasu, a nie z braku chęci. Wobec kolejki pod gabinetem jest to uzasadnione. Polecam i dziekuję.