Bardzo niemiły ortodonta. W dodatku nie zajmuje się pacjentami, tylko wysługuje się młodszymi lekarzami.

Ta kobieta to jakiś koszmar, po jej wizycie miałam dosyć lekarzy. Arogancka, niemiła, nieuprzejma, traktujaca pacjeta jak powietrze. Nie rozumiem jak tacy ludzie zostają lekarzami. Wizyta przebiegała z wielkim fochem i w ciszy,musiałam pytać się o przebieg leczenia, bo wielka pani doktor nawet nie raczyła sie wypowiedzieć,Siedzi na krzesle nadąsana, a wszystko robia za nią praktykujacy lekarze. SZCZERZE NIE POLECAM!!!

W sumie to na pozytywne wroażenie wpływa fakt obecności inych młodych lekarzy/asystentów, bo p. doktor podejmuje decyzje, a inni wykonuja wyciski i diagnozy

Bardzo fajna pani doktor, polecam. Zrobiła na mnie wrażenie, bardzo kompetentna.

wszystko super,miła,kompetentna Pani,polecam!

wszystko super,miła,kompetentna Pani,polecam!

beznadzieja, zakladalam u niej apatrat staly. nie dosc ze nie przeanalizowala zdjecia i nie kazala mi usuwac zatrzymanych osemek to na dodatek na kazdej wizycie dawala odczuc ze nie interesuje jej pacjent tylko kasa. pomiata personelem i pacjentami. teraz musze sie meczyc z usuwaniem osemek z aparatem stalym mimi iz powinna mi to zlecic zanim zabrala sie za zakladanie aparatu, nie obchodzi jej dobro pacjenta, nastawiona jest tylko na pieniadze. zdecydowanie odradzam.

Jak byłam mała chodziłam do tej Pani, wielkie kolejki, stres przed wizytą. Nie wiem jak jest teraz, ale z perspektywy lat mogę stwierdzić , że siedząc u niej na fotelu było strasznie. Zero uprzejmości wobec mnie czy rodziców. Fakt faktem nie chciałam nosić aparatu, ale nie żałuje bo gdybym miała chodzić prywatnie i płacić za to, to bym nie dała rady. Teraz mam proste zęby, do ortodonty chodzę bez stresu, miło, uprzejmie..i przede wszytskim mam proste piekne zęby.

Osoba kompetentna,aktualnie nosze aparat i nie mam zadnych z nim przygod, jak to niektorzy z moich znajomych. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia!!!

bardzo kompetentna lekarka, zgryz wyleczony prze Nia nie ulega deformacji, nawet po latach wyglada jakbym wczoraj zdjela aparat.. polecam!!