2,7

Bardzo krótka wizyta. Brak odpowiedzi na pytania. Jestem bardzo niezadowolona z takiego traktowania pacjentów.

Pani doktor nie godna polecenia odmawia wystawienia skierowania na badania bo uważa że wszystko jest wporzadku jednak po wizycie u innej pani ginekolog już nie jest tak wspaniale.Nadmienie jeszcze że kobiecie w ciąży kazała iść do pracy a inna ginekolog odrazu wystawiła L4 kazała leżeć i dbać o siebie jedyne co pani doktor potrafi wystawić receptę Nie polecam.

Szczerze polecam. Pani Doktor bardzo kompetentna, zawsze wszystko dokładnie tlumaczy i odpowiada na każde pytanie. Kiedy pojawił się problem potrafiła poświęcić swój czas i pomóc nawet poza godzinami pracy. Ps. Pani w rejestracji również bardzo miła i jak mało kto w rejestracji (zwłaszcza na NFZ) z uprzejmością i cierpliwością zajmuje się pacjentkami.

Nie polecam. Brak czasu dla pacjenta. Byle szybko. Nikomu nie polecam. Straciłam tylko swój czas.

Brak skierowan na badania w ciąży, jak pojawił się problem to zwyczajnie mnie olala mówiąc, że nie ma już czasu. Nie polecam.

Prowadziłam u Pani Doktor dwie ciąże i jestem niesamowicie zadowolona. Często polecam swoim koleżanką i rodzinie. Miła, serdeczna, nie zbywa w razie potrzeby.

Pani Doktor ma zwyczaj odwoływania wizyt w ostatniej chwili, a następne terminy są bardzo odległe. W dodatku Pani Rejestratorka nie uprzejma, jakby rodem z minionej epoki.

przez ostanie 11 miesiecy leczyłam się u tej kobiety na ciągle nawracające infekce (grzybica, zapalenia). problem w tym, ze w ostatnim czasie nawroty te byly co raz to czeste i silniejsze... po ostatniej wizycie stwierdziłam ze zmieniam lekarza. pani ginekolog nawet raz nie skierowala mnie na badania w trakcie tych 11 miesiecy. jak ostatnio poprosilam ja o wytlumaczenie mi, co mi dolega to ona odpowiedziala ze nie za bardzo wie ale podala jakas lacinska odmiane zapalenia dróg rodnych - oczywiscie czym sie onacharakteryzuje i czego jest skutkiem - NIE!! przepisala recepte na leki bez zrobienia prostego wysiewu.. NIE POLECAM!

Jestem,a może już byłam, pacjentką dr Miś 3 rok - z polecenia koleżanki. Byłam bardzo zadowolona i wydawała mi się najlepszą ginekolog. Często dopadały mnie infekcje.Dr przypisywała leki i tak wkoło. NIGDY nie zaproponowała mi cytologi, NIGDY nie zapytała kiedy ostatni raz ją robiłam, NIGDY nie zbadała mi piersi! Myślę, ze dobry lekarz powinien wychodzić z taką inicjatywą (chociażby cytologia!). Obecnie nie mam określonego zdania na temat doktor. Nie mogę powiedzieć, ze jest dobra, ani, że słaba. Poza tym - jest (jeśli nic się nie zmienił) absolutnie przeciwna tabletkom "'72' ...

Jestem,a może już byłam, pacjentką dr Miś 3 rok - z polecenia koleżanki.

Poza tym - jest (jeśli nic się nie zmienił) absolutnie przeciwna tabletkom "'72' po niezabezpieczonym stosunku".
A każdemu może się różnie zdarzyć - nawet jeśli się zabezpiecza. Więc dla mnie - MINUS.

Uśmiechnięta, miła i profesjonalna Pani która wszystko wytłumaczy, gaduła :-)

Uśmiechnięta, miła i profesjonalna Pani która wszystko wytłumaczy, gaduła :-)