dr n. med. Ewa Muszyńska-Wiese

2,9
2,6
2,5
2,7

Tragedia ,mimo dużego wieku i ilości wizyt, porodów, nigdy badanie nie było tak bolesne ,pobranie cytologi bol straszny ,mimo że minęło już 2 mc dalej mam bóle i szczypanie, po badaniu bol podbrzusza przez tydzień . Nie polecam

Nie polecam

Trafiłam przypadkowo na Panią Doktor, ze względu na nagły ból i potrzebę sprawdzenia czy nie stało się nic groźnego. Pani Doktor poświęciła mi zaledwie 5 minut, lekceważąco komentując traumatyczne dla mnie wydarzenia. Była niedelikatna i nieuprzejma. Powiedziała, że nie wie co mi dolega. Wizyta absolutnie niczego nie wniosła poza sporym obciążeniem budżetu. Nie polecam

Polecam, pani doktor była miła i profesjonalna, taka normalna kobietka. Dzięki jej podejściu nie byłam mocno zestresowana wizytą, mimo że byłam u ginekologa po raz pierwszy w życiu.spokojnie wytłumaczyła co będzie robić przed rozpoczęciem badania

Ta Pani nie powinna być lekarzem !!! Zero uprzejmości zero uśmiechu i tak po za tym wszystko na nie nie polecam

Konkretna, rzeczowa i bardzo kompetentna lekarka. Operowała mnie, później zajęła się moim dalszym leczeniem. Specjalista w najwyższym tego słowa znaczeniu. Lekarz z powołania, z dużą empatia. Prowadziła moja ciążę. Nie straszy, wszystko wyjaśni, wysłucha. Można zadać jej absolutnie każde pytanie. Świetny specjalista i do tego fajna kobietka. Sama jeżdżę do niej specjalnie na wizyty z odległej miejscowości. Polecam. Oby więcej takich ludzkich lekarzy.

Pani dr nic nie tłumaczy wizyta krótka nie dopowiada na pytania. Zgadzam sie ze wczesniejszymi negatywnymi opiniami.

Bardzo niesympatyczna nie wytlumaczyla wyników badania wypisala recepte nic nie mówiąc nawet jak dawkować lek nawet receptę źle wypisala. Chciała się mnie jak najszybciej pozbyć nawet nie poprosila żebym usiadła już nigdy do niej nie pojde

Dodam jedynie, że po rutynowym badaniu kontrolnym krwawiłam około 2 tygodnie, a weszłam do gabinetu całkowicie zdrowa. Zdecydowanie nie polecam.

Do Pani Doktor trafiłam przypadkiem - jedyna przyjmująca w sobotę. Już wiem dlaczego tak dużo pustych miejsc... Zgłosiłam się po zrobieniu testu ciążowego, Doktor zrobiła USG, stwierdziła ze ciąży nie widać i pewnie jest to ciąża pozamaciczna ( dodam, że to był dopiero 4 tydzień ciąży) i trzeba będzie usunąć,bo inaczej może dojść do komplikacji a nawet do zgonu. Dodatkowo próbowała mnie namówić na kłamstwo, by powiedzieć w innym szpitalu, że boli mnie brzuch po to, by wykonali mi test bHCG. Na szczęście w tym szpitalu po przedstawieniu sytuacji kompetentny lekarz udzielił mi wyczerpujących informacji - za darmo - i uspokoił. Ciąża w tak wczesnym stadium na słabym USG nie może być widoczna. Moja ciąża pozamaciczna po prawie 9 miesiącach dobiega końca - za 3 tygodnie rodzę Dziecko :) Zastanawiam się czy nie odwiedzić i pokazać tej Pani, że warto najpierw dokładnie się upewnić co się mówi a dopiero wtedy wygłaszać opinie. Kosztowało mnie to więcej niż koszt wizyty - strach przed utratą czegoś bezcennego, stres podczas ciąży. Na szczęście historia kończy się szczęśliwie.

Zdecydowanie odradzam wizytę u Pani Doktor. Mało profesjonalny lekarz, do pacjenta na wstępie zwraca się na "ty",badanie wykonuje w biegu, prawie z zegarkiem w ręku, byle jak najszybciej przejść do następnej pacjentki. Na moją prośbę o wyjaśnienie odpowiedziała: "POCZYTAJ SOBIE W INTERNECIE" (dodam że za wizytę zapłaciłam). Nigdy jeszcze żaden lekarz mnie tak nie potraktował. Jej podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia... Odradzam wszystkim